Predtým než tu budem písať o čísle 666 vo svete, chcel by som dať všetkým do pozornosti moju kresťanskú stránku » paranormalnejavy1.webnode.sk/1-zazraky-a-zna... na ktorej píšem o veľkých zázrakoch a znameniach ktoré sa dejú v kresťanstve. Budem rád ak stránku navštívite a dáte mi svoj feedback.


Satanské číslo 666 zo ZJavenia Jána Zjv 13:18 sa nachádza takmer všade.

Číslo 666 je v kresťanstve chápané ako satanské číslo, pretože číslo satana - šelmy, dáva v biblii hodnotu 666 Zjv 13:18. A skutočne, toto číslo je naozaj číslom satana, je to niečo ako satanova pečať. Satan docielil to, aby sa v svetových veciach, s ktorými prichádzajú ľudia denno denne do kontaktu nachádzala satanova pečať - číslo 666. Z tejto pečate ktorá je umiestnená v daných veciach následne prúdi zlá energia, zlí démoni ktorí sa snažia vstúpiť do človeka a ovládnuť ho a podnecovať k hriechu a bezbožnosti. Čím častejšie sa človek dostáva do kontaktu s vecami kde sa vyskytuje satanova pečať, tým je väčšia pravdepodobnosť že do neho vstúpia zlí duchovia a ovládnu ho. Nie je preto žiadným prekvapením, že tí ľudia ktorí sa v maximálnej možnej miere vyhýbajú materiálnemu svetu, sú najčastejšie tí, ktorí hrešia čo možno najmenej - mnísi, mníšky. Snažiť sa minimalizovať kontakt s vecami kde sa nachádza satanova pečať + modlitba, príležitostný pôst, denno denné čítanie Božieho slova - Biblie, je najlepšou formou ochrany pred príchodom zlých duchov.

SVETOVÉ VECI SO SATANOVOU PEČAŤOU S KTORÝMI 99% ĽUDÍ PRICHÁDZA DENNO DENNE DO KONTAKTU : Niektoré písmena a znaky dávajú v niektorých abecedách určité významy. Keďže ako kresťan verím tomu, že výlučne pomocou biblie sa dá rozpoznať pôsobenie satana vo svete, pričom viem, že biblia je napísaná v hebrejčine a hebrejčina bol prvým jazykom na svete a jazykom Izraela - vyvoleného národu Boha, a jazykom prorokov i NZ apoštolov, ale i Ježiša, budem sa preto držať výlučne biblického jazyka - hebrejčiny. Skrze Hebrejskú abecedu a znaky teda budem tiež hľadať v neviditeľnom zmysle skryté číslo 666.Náročky som ho hľadal len v celosvetovo známych spoločnostiach, a veciach, aby ma tu azda niekto neobvinil, že som to číslo 666 hľadal všade možne a vo veľa veciach.

1 : Každý dnes kupuje produkty ktoré sú dnes označené čiarovými kodmi. Hoci majú čiarové kody rozdielne číslice, jedno majú spoločné, a tým je identifikátor 666.

2 : Dnes už takmer každý má doma internet a surfuje na internete cez webové stránky. WWW je však hebrejským ekvivalentom pre 666

3 : Prehliadač Google ktorý dnes používa na internete takmer každý v sebe skrýva 666.

4 : Dnes takmer každý druhý človek vlastní telefon alebo počítač od značky Apple. Logo Apple však ukazuje obhryznuté jablko, pričom obhryznuté jablko je v biblii symbolom hriechu skrze ktorý prišiel satan a hriech na Zem. Spoločnosť Apple tiež predstavila novú platobnú metodu, pri ktorej sa bude zobrazovať číslo 666.

5 : Veľa ľudí si z času na čas príležitostne zahraje ruletu. Súčet 36 čísel rulety od 1 po 36 však dáva dokopy hodnotu 666 !

6 : Uhlík, ktorí dnes viac či menej obsahujú takmer všetky kovové a drevené výrobky a materiály sa skladá z 6 protónov, 6 elektrónov a 6 neutrónov - 666. Uhlík dáva v latinčine názov carboneum. Výraz carboneum dáva v tabuľke ASCII hodnotu 668.

C+A+R+B+O+N+E+U+M = 67+65+82+66+79+78+69+85+77 = 668 » sk.wikipedia.org/wiki/ASCII...

Oxid uhličitý CO2 sa skladá z 1 atómu uhlíka a z 2 atómov kyslíka. Ak odpočítame od uhlíka teda jeho čísla v tabuľke ASCII 668, 2 atómy kyslíky dostaneme 668-2 = 666 ! Uhlík je dnes najväčšou príčinou globálneho otepľovania, spôsobuje nárast teploty na Zemi. Vplyvom jeho zvyšovania sa planéta prehrieva a vznikajú tiež požiare. Je nedýchateľný, pri vdýchnutí spôsobuje dýchacie problémy. Uhlík nesie všetky znaky pekelného ohňa ten tiež vytvára teplo, požiare a je nedýchateľný....... Uhlík je takisto predobrazom skazy - pekla. Tak ako uhlík je predobrazom skazy našej Zeme vplyvom otepľovania a znečisťovania našej planéty, tak isto bude peklo obrazom skazy nespasených duší, ktoré bude tiež "otepľovať, spaľovať" a znečisťovať - nečístí duchovia démoni v pekle trýzniaci ľudské duše.7 : Keď si pozriete logo Nasa, to červené "V" extrémne pripomína hadí jazyk. Navyše spojením dvoch takýchto "V" sa dá veľmi ľahko vytvoriť satanský pentagram. Z výrazu NASA vieme prehodením písmen vytvoriť slovo SA...AN . Z toho "V" znaku vieme zmenou sklonu a rozdelením vytvoriť písmeno "T". Z toho sa už potom ľahko vytvorí slovo SATAN.

Výraz NASA znamená NATIONAL AERONAUTICS AND SPACE ADMINISTRATION. Ak si zoradíme 26 písmen abecedy, pričom ich číselné hodnotenie dáme inverzne, a teda Z= 1, A = 26, potom spočítaním hore uvedeného výrazu dostaneme satanské číslo 666 !!!

Výraz "NASA" v hebrejčine, teda v jazyku biblie skrze ktorého sa dajú odhaľovať skryté satanské kódy, znamená "vzniesť" dvíhať sa, byť pozdvihnutý, vyvýšený, povyšovať sa.... Toto sú presne znaky satana. Bol to on ktorý sa VZNIESOL až na nebesia, chcel zvrhnúť Boha a prirovnať sa Bohu. Je to on kto sa neustále POVYSUJE nad Boha !

8 : Väčšina ľudí vlastní jedno z aút značiek Alfra Romeo, Toyoty, Wolkswagenu alebo Audi. Alfra Romeo síce v sebe neskrýva 666 ale za to zobrazuje hada ktorý útočí na kríž - kresťanstvo. Logo Toyoty v sebe skrýva hlavu satana a tvar hadieho oka. Logo Wolkswagenu, a Audi v sebe skrýva 666.

9 : Izrael je dnes významnou turistickou krajinou a to obzvlášť pre kresťanov. Vlajka Izraela sa skladá z Dávidovej hviezdy ktorá v sebe obsahuje 666.

10 : Dnes už vlastní počítač alebo internet na mobile takmer každý. Až 74% počítačov má nainštalovaný operačný systém Windows. V Loge Windowsu sa pritom skrýva 666. » sk.wikipedia.org/wiki/Microsoft_...

11 : Energetáky sú dnes populárnym nápojom u mládeže. Známy energeták Monster Energy však v sebe skrýva 666

12 : Svetová zdravotnícka organizácia má v logu obmotaného hada na palici, pričom obmotaný had predstavuje znak 666

13 : Známe osobnosti dnes do televíznych prenosov často krát vysielajú znaky 666.

14 : Dnes veľa ľudí pozerá či hrá hokej. V hokeji sú na ľade 6 hráči na jednej strane, 6 hráči na druhej strane, 2 tréneri a 4 rozhodcovia čo dáva spolu tri šestky.

15 : Mcdonald a Pepsi Cola sú dnes dve najrozšírenejšie potravinárske produkty na svete. Logo Mcdonaldu otočené nahor, nielenže dáva písmeno "W" ktoré dáva v hebrejskej abecede číslo 6, ale sa aj skladá z dvoch "V" pričom písmeno "V" predstavuje takisto v hebrejskej abecede číslo 6. Dokopy teda ide o číslo 666.

16 : Logo Pepsi Coly v sebe obsahuje tri šestky 666

666 v menej známych svetových spoločnostiach a veciach s ktorými neprichádzame denno denne do kontaktu, ale ktoré sú však celosvetovo rozšírené :

17 : Súčet všetkých mincí japonského jenu dáva hodnotu 666

18 : Súčet prvých 6tich rímskych číslic dáva hodnotu 666

19 : Súčet druhej mocniny prvých 6 prvočísel dáva hodnotu 666

20 : Fox news dáva hodnotu 666

21 : Adobe Reader v sebe skrýva znaky 666

22 : Známa USA federálna spoločnosť Intelcenter má v logo 666

23 : Logo Heinekenu obrátené nahor v sebe skrýva hodnotu 666

24 : Logo Vodafonu v sebe skrýva 666

25 : Celosvetove známa spoločnosť Lucius v sebe skrýva hodnotu 666

26 : Logo Allianzu v sebe obsahuje tri hebrejské znaky ktoré dávaju dokopy 666

27 : Globálna spoločnosť Mccormick má 3 rovnaké znaky rovnako ako má Monster Drink, ktoré dávajú dokopy hodnotu 666

» www.mccormickcorporation.com/...

28 : Logo mesta Ottawy v sebe skrýva 666

» www.3v-tech.com/en/about-us/glo...

29 : Logo HSBC sa skladá z lichobežníka ktorý má 6 strán, ktorý sa skladá z 6 trojuholníkov a v ktorom je ukrytých 6 "V" - ramená trojuholníkov.

30 : Globálna spoločnosť 3V Sigma skrýva hodnotu 666. Ako sme si už ukazovali, V má v hebrejskej abecede hodnotu 6, takže 3V rovná tri krát po 6 a teda 666. Sigma je grécke písmeno, ktoré má tvar hada. V tomto logu je sú teda skryté nielen 666 ale aj had.

» www.3vsigma.com/en/part-of-3v-g...

31 : Celosvetovo známa Spoločnosť Weinstein company sa skladá z 3 "V" pričom písmeno V dáva v hebrejskej abecede číslo 6 a teda dokopy 666.

32 : Logo Procter Gamble v sebe obsahuje 666

33 : Spoločnosť At¥t v sebe skrýva rovnaký satanský znak 666 ako Procter Gamble.

34 : Tento istý znak v sebe skrýva tiež známa kozmetická spoločnosť "Cleanandclear".

35 : Logo Welly v sebe ukrýva tri krát číslo 6 a teda 666

36 : Názov "Hellmansu" v sebe obsahuje výraz "Hell" a "man", a čo znamená pekelný muž - diabol.

37 : Logo Frontier Airlines v sebe obsahuje 666

38 : Logo Tour de France v sebe obsahuje tri "e" ktoré po obrátení nahor ukazujú 666

39 : Logo webexu skrýva 666. Stačí obrátiť písmena "e" zospodu nahor, a písmeno W dáva v hebrejskej abecede tiež hodnotu 6.

40 : Dove v sebe skrýva 666. Písmeno "V" dáva v hebrejskej abecede hodnotu 6

41 : Známy energy drink "Hell energy" síce neobsahuje 666 ale zato ukazuje satana.

42 : Kinder bueno v sebe skrýva 666

43 : Celosvetovo rozšírená odevná spoločnosť Odlo v sebe skrýva 666 » www.s-ge.com/en/company/odlo...

44 : Celosvetovo rozšírená ťažiarska spoločnosť "engie" v sebe skrýva 666 » en.wikipedia.org/wiki/Engie#Inte...

45 : Celosvetovo rozšírená obchodná spoločnosť Etoro v sebe skrýva 2 rohy ktoré symbolizujú diabla.

Poznámka : Hoci dnes existuje menej než 500 celosvetovo známych spoločností, či vecí, predsa sa satanské číslo 666 viditeľne alebo skryto nachádza až v 48 z nich, a to je niečo čo je štatisticky vylúčené pokiaľ by malo ísť len o náhodu !!! A to som ešte určite nevypísal všetky ! Neskúmal som logá všetkých 500 celosvetovo známych spoločností... ak by som tak spravil, je možné že by som našiel číslo 666 ešte v ďaľších tuctoch z nich ! Náročky som však analyzoval iba logá a veci s ktorými som prišiel do kontaktu, a ktoré sú CELOSVETOVE známe. Naschvál som sa vyhol analyzovaniu log lokálne známych spoločností, aby ma azda niekto neobvinil, že som to číslo 666 hľadal všade možne a na veľmi veľkej štatistickej vzorke.

Skúšal som hľadať číslo 666 nielen v svetových spoločnostiach a veciach, ale aj v menách svetových osobností. Našiel som si stránku s výpisom TOP 500 svetových osobností počas histórie a na základe najznámejšej počítačovej tabulky ASCII v jednotlivých menách hľadal súčet ich mien : číslo 666 sa nachádza v menách až 5 z 500 najznámejších ludí. A to je niečo čo je extrémne nepravdepodobné, pokial by malo ísť len o "náhodu". » www.reddit.com/r/history/comme...

VIAC INFO O DANEJ PROBLEMATIKE A O ZAZRAKOCH A ZNAMENIACH V KRESTANSTVE NA MOJEJ KRESTANSKEJ STRANKE

» paranormalnejavy1.webnode.sk/1-zazraky-a-zna...

 Blog
Komentuj
 
 fotka
kobra  21. 5. 2022 11:32
Založ o tom web
 
 fotka
suicidalpancake  21. 5. 2022 22:24
musí jebať
 
 fotka
varlatan  22. 5. 2022 00:42
wtf, @2
 
 fotka
tequila  22. 5. 2022 01:38
takze chapem spravne, ze sa nam snazis povedat, ze mas hexakosioihexekontahexafóbiu?
 
 fotka
fragile.  22. 5. 2022 10:19
 
 fotka
tomas55555  22. 5. 2022 10:51
@tequila Podla teba ide o náhodu ?
 
 fotka
lostinthedark  22. 5. 2022 16:58
Takze aj Tom6s H6rusti6k = 666
 
 fotka
tequila  22. 5. 2022 18:39
a podla teba o co? priroda je satanisticka? co je vlastne zle na satanizme?
 
 fotka
hellium  22. 5. 2022 19:38
Kto hľadá, nájde.
 
 fotka
tomas55555  24. 5. 2022 07:31
@hellium

Tak hladaj napr. číslo 852 som zvedavý či dačo najdes
 
 fotka
hellium  24. 5. 2022 08:30
» ibb.co/ysVQS91...

Inak sú tam minimálne 4 tie šestky.
 
 fotka
tomas55555  24. 5. 2022 20:08
@hellium Dáky photoshop, dal som do google logo Walt Disney a žiadnu 852 mi to nenašlo. Takže 852 nie je ich oficiálne logo.
 
 fotka
tomas55555  24. 5. 2022 20:10
@hellium A navyše nestačí niečo najst len raz, chce to najst aspon 33 krát--
 
 fotka
hellium  24. 5. 2022 20:39
Ani 666 nie je ich oficiálne logo

A neviem,aký fotošop myslíš, veď to som tam ja dokreslila, že som tam našla to tvoje 852, ktoré si chcel.

33? Prečo nie rovno 666x? Zabila som tým ráno asi 5minút, tak možno vo voľných chvíľach sa v tom prehrabem a nájdem ti ďalšie.
 
 fotka
hellium  24. 5. 2022 21:08
 
 fotka
tomas55555  25. 5. 2022 10:54
@hellium

"Ani 666 nie je ich oficiálne logo"

V skrytom význame áno....

Aha, tak dokreslila, ok. Pri Walt Disney je to ok, ale pri Forde si 8mičku a 5tku prekrútila, spájaš tam to čo sa spájať nedá - mimo plochy. Ok, takže si zatiaľ našla skrytú 852 iba v 1 loge, skús poprezerať svetové loga, spoločnosti, veci, a sama zistíš že ak nájdeš tú 852 3 krát budeš rada a nieto ešte 37 krát
 
 fotka
hellium  25. 5. 2022 12:40
A to, že tie šestky v niektorých hore uvedených logách sú šestkami len vďaka veľkej predstavivosti je ok? Navyše šanca, že nájdeš jednu rovnakú číslicu resp. tvar v nejakom logu je vyššia, než že tam nájdeš tri rôzne - ako je to s tou 852. Ľudia sa tomu venujú od neviem kedy a systematicky to vyhľadávajú, to by som musela byť fakt vymletá, keby som sa teraz rozhodla po tom pátrať.
Chcela som ti len ukázať, že keď chceš, tak nájdeš všeličo, ak sa to tam snažíš uvidieť.
 
 fotka
tomas55555  25. 5. 2022 20:21
@hellium

Je v poriadku otáčať písmena pod roznymi uhlami, či hladať ich číselné hodnoty v iných číselných známych sustavach, no ty si jednotlivým písmenam dokreslovala znaky a "dráhy" a to v poriadku nie je.

No ved už dlhšie ti vravím urči si dlhší čas a googli či sa číslo 852 vyskytuje vo svetových veciach a logách.... garantujem ti, že ak urobíš rozsiahly prieskum atak zistíš že sa to bude nachádzať maximálne zopár krát, určite však nie 37 krát ani zdaleka ! Neodsudzuj dopredu niečo ked k tomu ani nespravíš prieskum....
 
 fotka
hellium  25. 5. 2022 22:00
 
 fotka
tomas55555  26. 5. 2022 10:01
@hellium Namiesto gúľania očí sa radšej sama pusti do výskumu.... alebo sa bojíš že by si pi výskume odhalila niečo čo by celý tvoj život prevrátilo naruby ?
 
 fotka
kobra  27. 5. 2022 18:29
Prijmi satana a moju nenávisť do svojho srdca 🖤

Napíš svoj komentár