

Obrázok
21 komentov
1
likjul
13. 12.decembra 2014 15:04
:happy:
7
Už vidím dav birdzákov rútiaci sa na mňa s vidlami a sekerami, ale oveľa viac by ti pristali jednofarebné vlasy.
10
Tu si zvláštna, veľmi zvláštna. V pozitívnom zmysle slova.
(A veľmi mi tu pripomínaš nejakú filmovú postavu, či osobnosť hudobného priemyslu.)
(A veľmi mi tu pripomínaš nejakú filmovú postavu, či osobnosť hudobného priemyslu.)
12
@likjul @melancholik
@silviaaa @poke uvažovala som nad černyma...možno aj budú..bo toto dvojité farbenie je celkom únavné už niekedy ....ale ešte sa potrebujem vybesniť :-S
@TheBad tak, je to tvoj názor. ale keby ma poznáš, tak by si ho možno zmenil ..ako mi raz kamarátka povedala: "Ja si ťa neviem predstaviť, že by si bola normálna, normálne sa obliekala a mala normálne vlasy. To by si ani nebola ty!"
@gukol ou.
a tak...vkus máš
@burble @Tecumseh @lukeeusk @sushivo @sechs a vám pekne ďakujem! :happy: som rada, že sa vám páčim taká, aká som aj keď som viacfarebná
@silviaaa @poke uvažovala som nad černyma...možno aj budú..bo toto dvojité farbenie je celkom únavné už niekedy ....ale ešte sa potrebujem vybesniť :-S
@TheBad tak, je to tvoj názor. ale keby ma poznáš, tak by si ho možno zmenil ..ako mi raz kamarátka povedala: "Ja si ťa neviem predstaviť, že by si bola normálna, normálne sa obliekala a mala normálne vlasy. To by si ani nebola ty!"
@gukol ou.
a tak...vkus máš
@burble @Tecumseh @lukeeusk @sushivo @sechs a vám pekne ďakujem! :happy: som rada, že sa vám páčim taká, aká som aj keď som viacfarebná
14
Nenormálne je fajn, keby som tvrdil, že nieje, šiel by som sám proti sebe. Ale podľa mňa by ti viac pristal iný druh nenormálnosti, hoc aj krikľavo fialová, len nech je na celej hlave
15
@hotaru povedz, že som krajšia!
@TheBad však ešte poexperimentujem len tú čiernu stranu asi ponechám, bo je problém čiernu odčierniť (a bolo by mi aj ľúto, keďže je taká pekná, zrdavučká )
@TheBad však ešte poexperimentujem len tú čiernu stranu asi ponechám, bo je problém čiernu odčierniť (a bolo by mi aj ľúto, keďže je taká pekná, zrdavučká )

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...