

..jesenná
29 komentov
1
ssnehulienka
11. 10.októbra 2013 20:52
huh, tak to si vychytala!
3
jehééééj
ináč, tá ceruzka vnútri v oku sa ti nerozmazáva?
lebo ja keď som mala 15 som si tak dávala ceruzku a som ju mala potom všade okolo očí a potom si všetci mysleli že som strašné emo
ináč, tá ceruzka vnútri v oku sa ti nerozmazáva?
lebo ja keď som mala 15 som si tak dávala ceruzku a som ju mala potom všade okolo očí a potom si všetci mysleli že som strašné emo
5
@ssnehulienka vďak!
@l1me ahoj sňúbenče, vyzerá to, že asi sa ti páčim tutok..to je super! diik!
@burble nie nerozmazáva (pokiaľ nespiim namaľovaná..ráno to je kadejaké ) ...akurát trošku v kútikoch vnútorných hej...
@l1me ahoj sňúbenče, vyzerá to, že asi sa ti páčim tutok..to je super! diik!
@burble nie nerozmazáva (pokiaľ nespiim namaľovaná..ráno to je kadejaké ) ...akurát trošku v kútikoch vnútorných hej...
8
@poke @lawey Ďakujem! :-S
@l1me aaale ty lichotniik :-S ..a čo by si nemohol?! neklam! tu nemáš limity na komentáre!
@l1me aaale ty lichotniik :-S ..a čo by si nemohol?! neklam! tu nemáš limity na komentáre!
15
@radiophonic to ma tešii, že sa páči vďaka!
@hellium ďákújém! ^^
@sturmer super! ...ono ten foťák fotii dobre...ale osôbka, ktorá ma fotila ho držala asi prvýkrát v ruke...ale napriek tomu som spoko
@zusss diiiky
@hellium ďákújém! ^^
@sturmer super! ...ono ten foťák fotii dobre...ale osôbka, ktorá ma fotila ho držala asi prvýkrát v ruke...ale napriek tomu som spoko
@zusss diiiky
16
ja by som spoko nebol, nedá sa na to pozerať, to je jedna vec, druhá vec, aj ja som taký foťák od HPčka mal, vyhral som ho v Tic Tac súťaži.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?