

S mojou láskou
28 komentov
1
majmarad
19. 12.decembra 2018 12:51
Ale aký fešák
4
5
Dobrý popis by k tomu bol: Kamarátka mi vravela, že počúva The Skull- tak som si jednu priložila k hlave, ale asi je pokazená, lebo nič nepočujem
8
No ved vyzeráš tak blažene, ako keby z nej znela nejaká meditačná hudba
10
@mobscene_69 videla si mojich ex frajerov..
vieš, že mám aj na menej
(Frajeri, ak toto čítate, tak sa nehnevajte, je to len fórik, veď viete, že mne ste sa vždy páčili
vieš, že mám aj na menej
(Frajeri, ak toto čítate, tak sa nehnevajte, je to len fórik, veď viete, že mne ste sa vždy páčili
15
@milgamman čo máš proti lebke?
@nespiacakraska brata nie, ale že bratrancov má veľa :-S
@angeloflight ta dík koľko z 10?
@nespiacakraska brata nie, ale že bratrancov má veľa :-S
@angeloflight ta dík koľko z 10?
21
čo to aké fejkové lebky na pracovný stôl treba ozajstnú V každej dedine a meste sa ich povaľuje, len vždy to zubky kazia musíš hľadať mladšie ročníky, dáš to prevariť, poriadne nalakovať a dekorácia na svete
25
Hmm ako tak pozerám tie novšie fotky akoby si opeknela aspoň trochu...
26
27
neviem ale vyzeráš dobre, tá profilovka je super aj s tou lebkou 10/10

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art - 7
Obrázok od Kobra -
8 It's that time again... toto... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Znova som otvoril FB a dozvedel...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...
1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Ide karta.
4 Vitaj doma ♥