Lyngondryck
27. 3.marca 2007 00:00
Ďalšie jeho blogy »
Ako sa oslavovala Gordonova dvadsiatka alebo OSLAVA MADE IN INDIA
Blog
3 komenty k blogu
1
sarah_whiteflower
27. 3.marca 2007 08:48
WTF? Bolo by to treba trochu upraviť
3
Sorry,ale dost sa mi to tu podrbalo a neviem,ako to teraz napravit...bol to trosku dlhsi clanok, ktory som kopiroval a miesto toho sa mi tam nakopirovali same kody ako 3kkkkkkkkkkkkkkk v sustavnom opakovani...a teraz ani z voza ani na voz...nemozem pridavat, nemozem mazat...snad s tym admin cosi spravi...dufajme, dal som mu vediet, hadam na mna nezabudne

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Vreskot000: Je k pravde potrebná cesta?
- 4 Soyastream: Čerstvá
- 5 Kemuro: Gradient
- 6 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 7 Kemuro: Padilla
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- BIRDZ
- Lyngondryck
- Blog
- Ako sa oslavovala Gordonova dvadsiatka alebo OSLAVA MADE IN INDIA