keby tam do p*če nemuseli kecať presne keď ten týpek spieva tak by som ti to aj našiel podľa textu -.-" ale takto počujem len niečo ako "baby Im gonna get you now" alebo "gonna get you down" alebo dačo take
@spiralfaust tak ja tam rozumiem "baby, i'm gonna get you now; baby, even if I don't know how" a teda bud rozumiem kraviny, alebo tu pesnicku aj tak neviem najst
@nenay "baby, i'm gonna get you now; baby, even if I don't know how.. baby Im down on my knees I begin you please, Be mine; Im down on my knees I begin you please, Baby Im gonna get you now, Im gonna get you now" toto všetko tam počuť (sorry za gramatické chyby ale nesom veľmi dobrý v angličtine)
jak pôjde mama do roboty pôjdem to skúsiť zaspievať na midomi či to niečo najde
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.
10 komentov
hlas podobný kravitzovi ale kto vie čo a kto
jak pôjde mama do roboty pôjdem to skúsiť zaspievať na midomi či to niečo najde