Blogy - 221. stránka
Sny sa snívajú,,.
Človek sníva každú noc, no nie vždy si sny pamätá. Niektorí ľudia si sny nepamätajú vôbec a iní skoro všetky. Ja si veľmi často sny nepamätám ale rozhodne to je viac ako ostatní ľudia, s ktorými som sa o tomto bavila. Väčšina snov je aj tak akási interpretácia spomienok, proste sny s ľuďmi, ... Ďalej »
Denník Emy Elemírovnej - Nemať čas a nechcieť mať čas, to je veľký rozdiel.
Ahoj, milý denníček, inak je to celkom otrava, tváriť sa, že si reálna postava a že sa ti spovedám. Ale tak to robila aj Franková. Alebo aj Jonesová má svoj denník, tak prečo by som bola kreatívna. Elemírovna som len jedna, však Ďalej »
3. Keď ti úchylák zaklope na dvere ,,,,
Viete, ja rada vyhľadám dobrodrúžstva, a niekedy si to dobrodrúžstvo samo vyhľadá mňa - ale o tom viac v nasledujúcich riadkoch. Stalo sa to za jedného letného večera na študentskom intráku v našom krásnom hlavnom meste ..... Človek je niekedy taký naivný tvor, že si myslí, že ho už nič ne Ďalej »
O tom, prečo som hot mess aj o tom, prečo (pravdepodobne) nikdy nebudem šťastná
Už dlhšie nad tým uvažujem. O tom, kým som, kým by som chcela byť a kam by som chcela, aby sa moja existencia uberala. A uvedomujem si, že 90% vecí sa odvíja od toho, aké sme mali detstvo. Koľko lásky a pozornosti sme dostali, ako sme sa cítili. ... Ďalej »
Syndróm letného tábora
Tieto dni boli fakt zlé, často som spomínala na staré časy so starými priateľmi. Taká zvláštna nostalgia. Väčšinou keď si spomeniem tak ma to drží tak deň maximálne dva a potom zas rozmýšľam nad prítomnosťou. Nedalo mi to, včera som proste musela sadnúť do auta a ísť tam. Do iného mesta, n Ďalej »
O zahanbených drakoch, psychických problémoch, ale hlavne o nesprávnych stravovacích návykoch za ktoré vlastne nie som zodpovedn
Ak začneš o svojom psychickom zdraví premýšľať vo chvíli keď vydýchneš oblak pary z elektronickej cigarety ktorý by zahanbil nejedného únoscu princezny a dve sekundy na to kontroluješ či Ti v rúre nehorí obed pretože Ti nejde do hlavy kde sa ten dym berie, ver mi že už je neskoro. Nie, ten Ďalej »
Krátke zamyslenie sa nad gyrosom, terorizmom, zmyslom života, a vlastne je to tu len pre to že statusy majú malú kapacitu.
Ako tak sledujem psíčka ktorý z kúsku gyrosu zlizuje omáčku, ale samotný kúsok mäsa nechá nepovšimnutý ležať na dlážke, napadajú mi dve vysvetlenia, jedno znepokojivejšie ako druhé. To prvé znie jednoducho: môj pes vlastne nie je pes, čo pri jeho vzhľade nie je až tak neuveriteľné. Dr Ďalej »
Ako som s neoprénom plával
Čawte, servuste, zavalili ste ma stovkami a stovkami TS-iek, aby som tento blog napísal a ak ste tak neurobili doteraz, stále ešte môžte, lebo ešte stále nie je isté, že ho dopíšem! A to popravde preto, že sa mi ho veľmi napísať nechce! Aby ste mi rozumeli nie som hnilý... Ďalej »
Posledné riadky
Vstúpil do môjho života náhodou. Ako zvykol hovoriť, otočil šachovnicou. Ta moja sa stále točí. Dokázal niečo, čo sa nepodarilo iným. Prevrátil môj svet naruby. Nebolo to pomalé a pokojné. Bola to divoká rieka na ktorej som si uvedomovala každú sekundu môjho života. Skutočný Ďalej »
Kam sme sa to vybrali?
Konečne som sa k tomu dostal, ale na začiatok by som rád poznamenal jednu dosť podstatnú vec -> kombinácia bryndzových halušiek (so slaninkou), dvoch kíl melónu a nanukovej torty je veľmi nesprávne rozhodnutie... a tak teraz sedím na hajzli a blogom zabíjam čas Super, k veci.. Vla Ďalej »
Tebe
Nemozem spat. Mam chut ti napisat. Vyliat si v chate s tebou svoje myslienky. Tie ktore pravdepodobne pochopis. Alebo nepochopis no aspon ma nebudes odsudzovat. Ako vsetci ostatni. ... Mam chut sa ti vykecat... Stretnut sa s tebou. Objat ta... A ist do prdele. Najlepsie navzdy. Po par... Ďalej »
People=shit
Zvláštne. Máme oči, no nevidíme pravdu. Uši počujú, no len to, čo počuť chcú. Otvárame ústa, no idú z nich sračky. Zbytočne veľa sračiek. Neprestávame hľadať, hoci nevieme čo hľadáme. Žijeme a chceme umrieť. Umierame a chceme žiť. Súdime ale nechceme byť súdení. Chceme... Ďalej »
Keď odídeš pracovať do Španielska.
Ľudia.. je tu super! Prvé dni boli asi najťažšie. Ked som prvýkrát prišiel do hotela kde pracujem, bol som v strese, lebo som mal urobiť prvý dojem tým, že prehodím pár viet po španielsky. Samozrejme, že mi v tej chvíli všetko vypadlo. /Inak ja som sa nikdz neučil španielčinu/. Niečo som... Ďalej »
- 1 Bot: Hovorí sa tomu "nenávisť"
- 2 Mahmut: Cesta k Svetlu nie je o hĺbaní, ale o čistej radosti!
- 3 Mahmut: Pozor! Nebojujme prioritne so zlom! Budujme hlavne to dobré a svetlé!
- 1 Tulipanoo: Vypila som 3 pivá, tak som Vám prišla niečo múdre napísať
- 2 Willbebetter: Ako sa rozchadzat
- 3 Titusik: Ivety a veľké zlé veci
- 4 Casey77: Osamelý hrdina
- 5 Mahmut: Ako to fungovalo doteraz a ako to bude vo vrchole Súdu?
- 6 Vreskot000: Mystický sen s Pannou Máriou
- 7 Mahmut: O tom, ako po smrti uvidíme všetko inak
- 8 Bot: Hovorí sa tomu "nenávisť"
- 9 Mahmut: O tom, ako vedú po smrti ľudské duše zúfalý zápas o život
- 10 Casey77: Utajené slzy v daždi