zil si raz jeden medved Bruno
ten mal synceka medvedka ktori chcel tiez spinkat ako aj vy mile deti
tak ho isiel dat spat a zacal mu hovorit rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
kde bolo tam bolo bol raz jeden medved,tento medved mal synceka maleho medvedka ktoremu zacal rozpravat tiez rozpravku
Blog
10 komentov k blogu
1
mayo
9. 5.mája 2007 22:51
dalsia kokotina...
5
Mayo a Kamlili0...vy dvaja ste kokoti..ale cisty, uplny chuji.
Ani jeden z vas nedal nic svetoborne na tutok stranku len same traposiny ci ubohe pokusi zaujat vo forme jebnutych komentarov, ze KamiliO..
Chudaaci jebnutyyyy
Ani jeden z vas nedal nic svetoborne na tutok stranku len same traposiny ci ubohe pokusi zaujat vo forme jebnutych komentarov, ze KamiliO..
Chudaaci jebnutyyyy
6
co ty vies, co som na tejto stranke urobil...
ach...
a to ze som to PRAVE x-manovi napisal, tak mam asi nejake dovody...
OK, neriesme
ved nech si pise dalej...
ach...
a to ze som to PRAVE x-manovi napisal, tak mam asi nejake dovody...
OK, neriesme
ved nech si pise dalej...
7
Chalani sa zase do Wolverina obúvajú, až mi ho je niekedy ľúto
Hoci ani nevravím o tom, čo mne toto indivíduum napísalo do komentára, za to by som ho zavraždila!!!
Ale náhodou, však ja by som pri takejto rozprávke zaspala, a ešte by ani noc nebola, stačila by mi polstrana a som tak grogy že koneeeec
Hoci ani nevravím o tom, čo mne toto indivíduum napísalo do komentára, za to by som ho zavraždila!!!
Ale náhodou, však ja by som pri takejto rozprávke zaspala, a ešte by ani noc nebola, stačila by mi polstrana a som tak grogy že koneeeec
10
tato rozpravka je nahodou fajn boze vy nicomu nerozumiete... maly princ by vas kopol do clenka

Napíš svoj komentár
- 1 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- 2 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 4 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- 5 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Soyastream: Čerstvá
- 4 Kemuro: Gradient
- 5 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 6 Kemuro: Padilla
- 7 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 8 Joi: Záblesky
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
