

Holka modrozelenovlasá nesedávej u potoka...
14 komentov
1
andegor
24. 3.marca 2015 22:18
mega vlasy
7
9
tak ok, nebudem...
(a teraz mi origoš verizia zas hrá v hlave....keď ma na tú piesonku nezmotá @dee99 , tak niekto iný...ojoooj )
(a teraz mi origoš verizia zas hrá v hlave....keď ma na tú piesonku nezmotá @dee99 , tak niekto iný...ojoooj )
11
@mayben drzi ti to? Aku mas farbu? Ja uz to mam zlto zelene Co robit? Som v koncoch a uplne stastna ze je tu niekto modrovlasy
12
@11 mne to celkom pekne drží...ako postupne sa mi to vyzmyvava pomaly..ale stale to ostáva modré..len bledne to...(akurat pri korienkoch to je skôr zelene...odrastene vlasy..vieš ako..chytilo inak )
...ja mam farbu od directions..dávnejšie som mala manic panic, ale s tým som nebola až tak spokojná..
a základ je - nepouzivat kondicioner! Pri tychto farbách..ak nechceš aby sa chameleónčili a opúšťali
...ja mam farbu od directions..dávnejšie som mala manic panic, ale s tým som nebola až tak spokojná..
a základ je - nepouzivat kondicioner! Pri tychto farbách..ak nechceš aby sa chameleónčili a opúšťali
13
@mayben ja mám tiež Directions ... tri umytia a nevyzerá to dobre :/ ...možno to bude tým kondicionérom... ten ale používam kvôli tomu, že bez neho sú moje vlasy konzistenčne úplne nemožné.
14
@13 tak určite je to tým..bo ohľadom hentych farieb máš vyslovene napísané, ze sa kondicionee používať nemá... Mne sa sice bez kondicioneru po zmyti nedajú rozcesat, kým su mokré ((teda..len ta modrá strana sa nedá slight_smile: ale ked uschnu, tak nemám problém

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
