Blog
27 komentov k blogu
1
flussica
30. 5.mája 2012 18:42

Funguje Birdz
2
@midnightlady @worrye komenty už fungujú dúfam že sa vám blog páčil
@flussica Som to chcel zobrať s humorom
@flussica Som to chcel zobrať s humorom
3
(Kedy nefungovali komenty ?)
Však to je najlepšie, ale možno by stačilo len pri jednom pohlaví, lebo keď som to videla pri mužoch, bola salva smiechu, pri ženách už to malo trošku nižší efekt, práve tým opakovaním . Ktoré niekedy nie je zlé a ak to mal byť zámer, čo nás spája (proletárov), tak potom v poriadku.
Však to je najlepšie, ale možno by stačilo len pri jednom pohlaví, lebo keď som to videla pri mužoch, bola salva smiechu, pri ženách už to malo trošku nižší efekt, práve tým opakovaním . Ktoré niekedy nie je zlé a ak to mal byť zámer, čo nás spája (proletárov), tak potom v poriadku.
4
to "funguje birdz" malo byť na začiatku, veď to je určite ten najčastejší dôvod!
9
Ja keď nechcem, tak musím byť v stave, že mi je strašne zle a mám pocit že umieram... inak všetko ostatné pre mňa nie je dostatočný dôvod na nechcenie xD Kám sa mám potom teda radiť?
13
16
DDDDD no tak u mojho chlapa plati: ked je hladny, vacsionu sa ale podari, ze mame sex pred jedlom ... a u mna plati z uvedeneho jedine, ze mam kramy ine mi nebrani
17
toto je nejaka medzikapitola k bonanze?
lebo stale tu nevidim trojku
lebo stale tu nevidim trojku
20
26
ved práve ja som ale on :/ ma poslal vieš kde ale ja ho stále ľúbim aj ked mi ublížil aj ked viem že nič nebude
27
@nancy456 si pekná holka niekoho si nájdeš hlavu hore nikde nie je napísané že musíš zostať z 1. frajerom ktorého stretneš navždy

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Vypila som 3 pivá, tak som Vám prišla niečo múdre napísať
- 2 Willbebetter: Ako sa rozchadzat
- 3 Mahmut: O tom, ako po smrti uvidíme všetko inak
- 1 Kemuro: Evoquí
- 2 Y4nn4: Moja konverzácia s romantickým podvodníkom časť prvá
- 3 Tulipanoo: Vypila som 3 pivá, tak som Vám prišla niečo múdre napísať
- 4 Y4nn4: Moja konverzácia s romantickým podvodníkom časť tretia
- 5 Tomasveres: Začal som v obývačke. Dnes mám najúspešnejší slovenský podcast
- 6 Y4nn4: Moja konverzácia s romantickým podvoníkom časť druhá
- 7 Mahmut: Prijímajte svoje telo také, aké je! Chirurgické vylepšovanie je omyl!
- 8 Mahmut: Súd je tu! Prebieha ale inak, než si ľudia predstavujú!
- 9 Mahmut: V čase stupňovania nenávisti znie volanie k mieruplnosti
- 10 Willbebetter: Ako sa rozchadzat