

Tak no, snaha o umeleckú fotku... fotka je výborná, však som mala výnimočne dobrého fotografa... možnože na modelke mali rodičia trochu viac popracovať pri výrobe, ale hádam sa dá zniesť


Tak no, snaha o umeleckú fotku... fotka je výborná, však som mala výnimočne dobrého fotografa... možnože na modelke mali rodičia trochu viac popracovať pri výrobe, ale hádam sa dá zniesť
16 komentov
3
@narazuvzdornaa Ďakujem krásne, a zase, poldruha metra tá sukňa určite nemá
@thrash Tá je stará ako svet, mám ju hádam od pätnástich Ešte aj lepšiu mám, takú provokatívnejšiu, celú zo saténu, ale tú pomenej nosím
@thrash Tá je stará ako svet, mám ju hádam od pätnástich Ešte aj lepšiu mám, takú provokatívnejšiu, celú zo saténu, ale tú pomenej nosím
8
@sarah_whiteflower ja tipujem, že hrad je za fotografom a to čo tam vidíme okolo teba je hradná záhrada
9
@ucholak Až na to, že som nikdy tak nepremýšľala o Vojenskom cintoríne, tak je to vskutku zaujímavá teória
15
ty si super, ten fotograf praveze nebol moc dobry, ale nevadi
16
@tryptaminedream Tak, ja som s fotkami od tohto človiečika vždy veľmi spokojná, takže pre mňa je to dobrý fotograf Ale ďakujem za kompliment inak!

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.
Mám chuť vyhrabať poldruhametrovú sukňu.