

Čumím ponad múrik na cmiteri a tvárim sa pri tom strašne dôležito.
13 komentov
1
depropex
15. 6.júna 2010 19:57
tu si pekná ...
5
@tunidlo No tak teda, aby si si neplytval náhodou prsty písaním toho, o čom som písala blog Tak ja som sa teda na to pozrela a napadá ma otázka:
Ono tvoj komentár nebodaj aj nejako súvisí?
Predpoklad je, že ja/depropex sme hejteri/fejkeri/skejteri.... ja neviem skejtovať, to, že som fejk, mám napísané ako prvú vetu v profile, ale čo to má spoločné s touto fotkou stále nemám tušenia
Ono tvoj komentár nebodaj aj nejako súvisí?
Predpoklad je, že ja/depropex sme hejteri/fejkeri/skejteri.... ja neviem skejtovať, to, že som fejk, mám napísané ako prvú vetu v profile, ale čo to má spoločné s touto fotkou stále nemám tušenia
6
urážka ? no, keď som si prečítal svoj koment tak mi došlo že niektorí ľudia dokážu vyložiť aj v zlom čo som napísal...
teda si prekvapila svojou inteligenciou... nieže by som o tebe myslel že si blbá ( ako by si si to zase mohla vyložiť )
prečo skoro pochvalný ? tak dobre, opravujem
Si pekná ...
ok ?
teda si prekvapila svojou inteligenciou... nieže by som o tebe myslel že si blbá ( ako by si si to zase mohla vyložiť )
prečo skoro pochvalný ? tak dobre, opravujem
Si pekná ...
ok ?
7
@depropex Aspoň niekoho ešte prekvapujem toto ber iba ako úsmevný úškľabok nad tým, že niekoho ešte JA niečím dokážem prekvapiť... mňa väčšinou ľudia berú s rezervou
V prípade takéhoto vyloženia komentára ti samozrejme ďakujem
A upozorňujem na toto telenovelové rozuzlenie aj @tunidlo , pridaj sa k hromadným oslavám!
V prípade takéhoto vyloženia komentára ti samozrejme ďakujem
A upozorňujem na toto telenovelové rozuzlenie aj @tunidlo , pridaj sa k hromadným oslavám!
8
Mňa v tomto prípade inak prekvapil @depropex úplnou nekonfliktnosťou
@sarah_whiteflower
Ale v telenovele vždy niekto umrie, alebo ide do väzenia ziapajúc, že sa vráti, alebo ktoviečo, toto je podľa mňa hollywoodsky happyend!
(Alebo polohyppyend, lebo nebol ani bozk, ani svadba, ani záchrana sveta)
@sarah_whiteflower
Ale v telenovele vždy niekto umrie, alebo ide do väzenia ziapajúc, že sa vráti, alebo ktoviečo, toto je podľa mňa hollywoodsky happyend!
(Alebo polohyppyend, lebo nebol ani bozk, ani svadba, ani záchrana sveta)
9
10
Ale však @tunidlo neurážal, on ťa pochválil, že ja som ťa zdrbala a ty si bol nekonfliktný, to bolo tiež dvojzmyselné.. my sme dnes všetci dvojzmyselní tuším

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.