Blog
9 komentov k blogu
1
zipporah
12. 1.januára 2007 19:58
ty budes neziva hmota? to je este v pohode, ja pochadzam z ciernej diery prisla som na zem, jediny exemlar, a ze vraj udajne tu mam dake poslanie a nenahraditelne miesto...to mi napisal clovek, ktory radsej nemal, ale co uz, ked raz taky je.-) nesnazme sa menit ludi, nam by sa to toez nepacilo...to pises o tej, co si snou pozeral daky film? hej?
2
inak tie slova mi pomohli pochopiť ako veľmi som tomu chlapcovi ubližila diky hoci sa teraz citim ako najväčši idiot na svete je to pravda a prepač že pišem o sebe ale nedalo mi to, to napisať... (( je mi to ľuto dufam že sa s tim da ešte niečo robiť nechcem aby si bol smutny veď si spoko chalan čo vie dobre poradiť, pekne sa zasmiať, popisať hoci na to nemam naj chuť
4
neviem ako sa tu pišu normalne spravy tak pišem tak že som tu
6
Hm je to skutočne veľký strach ktorí opisuješ..viem, že nikto z nás ti nemá právo vravieť: neboj sa, to sa spraví a príde ďalšia...viem, že láska dokáže byť veľmi silná,ale taktiež veľmi krutá..a my ženy sme v krutosti prebornice
8
inaq haluz sledovat ako sa cez blogy hadas s byvalou abo nebyvalou.. aa ete mi pop-corn chyba aaa neboj.. co ocko nevidi,srdce neboli.. a casom raz vsetko prejde
9
Ty si presne opisal co som citila ja asi tak pred rokom a na co casto spomynam.

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 4 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- 5 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 6 Kemuro: Vauxhall
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Soyastream: Čerstvá
- 3 Kemuro: Gradient
- 4 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 5 Kemuro: Padilla
- 6 Joi: Záblesky
- 7 Kemuro: Éluard
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 10 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
