

Strašne ich ľúbim !
27 komentov
1
fxx
3. 5.mája 2012 20:57
tie nohy by kazdy lubil
6
A stavím sa s tebou, že ja tie vlasy od teraz ľúbim viacej. Pošli mi prameň..Aj dva
9
jasné že ide o vlasy, preto sa slečny dnes fotia na internet v nohavičkách vlasy!
14
@ridi.. nechces mi tu fotku poslat. si ju vylepim na stenu a budem sa na nu divat tam..
lebo takto jej mam plny MB a ked uz to vsetci co ich mam v priateloch chcu, tak na tej stene mi to bude tahat oci menej, nez na monitore v MB
lebo takto jej mam plny MB a ked uz to vsetci co ich mam v priateloch chcu, tak na tej stene mi to bude tahat oci menej, nez na monitore v MB
17
@n0wic hej, je to asi ta najvacia cast fotky mna najviac zaujali stehna, tez by som take lubila keby mam
20
ale neda mi nespytat sa.. ked uz na to tolko dobrovolne cumim
KAM smeruje ten prst? a PRECO nie na TU cast fotky, KTORU by sme si mali vsimnut?
KAM smeruje ten prst? a PRECO nie na TU cast fotky, KTORU by sme si mali vsimnut?
22
23
@johnysheek ono je to momentka a netuším kam som vtedy ukazovala
A strašne sa mi tam páčili moje vlasy a hovorím si že, proste serem na to mám tam v pohode nohy, takže to pokojne môžem hocikam zavesiť
A strašne sa mi tam páčili moje vlasy a hovorím si že, proste serem na to mám tam v pohode nohy, takže to pokojne môžem hocikam zavesiť
25
bombova fotka,kazdy detail na nej ten prst ako keby nieco naznacoval niekomu oproti

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
