

Aj sa pototo všetci, ja ju proste milujem
18 komentov
1
helliumka
6. 3.marca 2011 19:21
ja ti len želám, aby si si to nerozmyslela a nikdy neoľutovala potom
2
Aj moja kerka mala hnusné ohlasy.
Keď ju máš rada, nikdy nepočúvaj iných. Je to predsa vec toho, kto to má na tele
Keď ju máš rada, nikdy nepočúvaj iných. Je to predsa vec toho, kto to má na tele
4
Veď aj moja len tu. Birdzáci sú odborníci, čo nikoho nemôžu nechať žiť svoj život. Musia mudrovať do všetkého a každého poučovať, aj keď ich život od tých ľudí nezávisí. Mám dokonca pocit že je to na BIRDZi trend, nadávať niekomu. A nie, nie som tu 10 dní či koľko to mám v profile.
Btw.: Keď už komentujem, tak veľa šťastia s hojením, najmä v šúpacej fáze.
Btw.: Keď už komentujem, tak veľa šťastia s hojením, najmä v šúpacej fáze.
5
@minsule ja sa na túto tému radšej nevyjadrujem, pretože sa nájde nejaký ten inteligent a ja budem za debila
ďakujem no už sa začína pomaly odlupovať a je to škaredé :/
ďakujem no už sa začína pomaly odlupovať a je to škaredé :/
7
@fxx pôvodne to mal byť zenit (mám k nemu hlbší citový vzťah aj keď teraz už len odpočíva), ale potom som ešte navrhla cmenu aj keď s tou som nefotila ale veľa krát som ju fotila no a nakoniec sa to celé takto skĺbilo a zlogovalo a som rada lebo som si vlastne vytvorila niečo nové na základe niečo starého
9
ó! super!
aj karin z káčka má také, len vyššie a na druhej ruke. ale páči sa mi to
aj karin z káčka má také, len vyššie a na druhej ruke. ale páči sa mi to
10
@transplantovana oo Karin z káčka si na rýchlo neviem vybaviť, ale dúfam že sa na mňa nebude hnevať
12
Aha už viem ktorá k nej si hrušku za 66 centov teda kúpiť nepôjdem aby som neprovokovala
15
kerka je fajna, jedine co by som mozno naznacila je vyber miesta, ci bol dobre premysleny, ale to je tiez kazdeho osobna vec. ja tiez to davam ako sa mi uraci

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
