

@tequila kamo , dnes som odcvicil aj za teba !!


@tequila kamo , dnes som odcvicil aj za teba !!
23 komentov
1
lukaso121
1. 6.júna 2026 15:49
Babka maka na stavbe?
6
Chodieval sem kedysi jeden chlapik, ktoreho volali Veľká Ruka. Boli sme dost dobri kamosi. Ale to asi nie si ty.
7
@alojzvajciar @6 nie som ... ale s nim som bol tiez kamos ! Super chlapik, mal tu nick aj chudymelancholik alebo oxymetazolon .. skoda ze sem nechodi uz , rad by som vedel co s nim je
9
Hej hej, to bol presne on! Snad sa ma dobre, nech uz je so svojimi velkymi rukami kdekolvek! Hej tiez by som bol zvedavy co je s nim.
12
13
počkať, to fakt je jeho ruka? ja som myslela že si robí piču. prosím vás, ako to je????
15
@10 nie, nikdy. Fakt. Zrejme vedel, ze som dosiahol maximum svojho dusevneho i telesneho rozmachu a ziadna chemia by tomu uz nepomohla
21
@tequila @20 Neda sa povedat z jednej fotky, toboz nie z takejto Ale vo vseobecnosti je to dosiahnutelne natural. Ja mam velmi podobne ruky jak on a ani ich velmi necvicim, bo ma to nebavi 6 setov na biceps a 6 na triceps do tyzdna, zvysok len co tie svaly namaham pri inych cvikoch.
22
@tequila @20 kamo to je natural v zivote by som si neodsral zdravie s takymi srackami ! nie som od toho zavisly a hlavne nie som nesebavedomy trtko co musi pouzit steroidy aby ziskal obdiv a uznanie okolia , a hlavne nie som hlupy a nevdzdelany a biceps ma 43 cm a aj to je fotene napumpovane po treningu ( inak sa pohybujem okolo 42 cm )
ja som hrdy NATURAL !
ja som hrdy NATURAL !
23
@tequila @20 a tiez uzivatelov steroidov velmi rychlo dokazes odhadnut pretoze casto maju velke gulate ramena a trapezy - tam je najviac androgennych receptorov taze ti to rastie najrychlejsie ... si vsimni moje deltove svaly ... uplne naturalne

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...