

Toto mi velmi pripomina niekoho
23 komentov
1
luc.ka
nedeľa 21:38
Absolutne presne.
2
@luc.ka @1 tak pre mna bolo šokujúce, že aj niekto bez zjavného sebavedomia, prezentujúci sa ako uplny chudáčik, môže byť v skutočnosti narcis.
6
Mno vysvetľovalo by to, prečo nikdy nedá na žiadnu radu aj keby mu to isté povedalo tisíc ludi
8
13
Pripomínať ti môže, ale Richard nie je narcista. On má deficit sociálnej kognície a komunikačnej pragmatiky a kognitívnu rigiditu.
14
@retromaniak @12 to sa vola skrytý narcizmus. a ano si narcis, lebo ty vies vsetko najlepsie a ostatni ti iba ubližujú
15
omg dobre rano, to ste si niektori spali na kabli? riso je ukazkovy narcista, som myslel, ze to je vseobecne znamy fakt
@aeria @13 nie, vsetko, co ten clovek robi je len o nom samom a jeho dokonalosti
@aeria @13 nie, vsetko, co ten clovek robi je len o nom samom a jeho dokonalosti
16
@aeria @13 ak by si to prijala, tak v tom prípade by ti to ani nevadilo a mohla by si byť frajerkou.
17
@batman @14 tak v prvom rade táto šikana vedená na mne nepoukazuje na narcizmus mňa. Skôr oni trpia tým Napoleónskym syndrómom a vyvyšovaním sa nad druhého. Trošku sa mýliš v tom ako sa niektorí tu ku mne správali a čo mi rozprávali a kto je tu narcis. Narcis by nemal sebavedomia 2 z 10.
18
Tie úryvky z nejakej knihy sú len čisto nejaké úryvky o nejakom narcistovi a narcista je ten čo si verí a neviem ako ste došli na to, že ja si nejako verím, keď ja si neverím…
20
@tequila @15 Egocentrické prejavy sú typické pre jeho divergentný neurotyp, ktorý som popísala. Podstatné je, že mechanizmus vzniku je odlišný, ako pri narcizme.
23
@aeria @20 to si nemyslim, aj tu je to pekne napisane, ze su 2 typy narcistov:
1. som najlepsi a vsetci to vedia
2. som najlepsi a nikto ma nechape a vsetci mi robia zle - presne on
1. som najlepsi a vsetci to vedia
2. som najlepsi a nikto ma nechape a vsetci mi robia zle - presne on

Napíš svoj komentár

1 Toto mi velmi pripomina niekoho :)
2 @Tequila kamo , dnes som...
3 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?...
Obrázok od Abstraktdepres
5 Skrášlila som si diárik mačičkou <...
1 Posledná fotka z večera, asi...
2 Sevilla
3 Who diz boiii
4 Zdravi vas tlsty fotrisko, predposledny...
Obrázok od Thunderstorm
6 Ja a moje dva tony
7 Zo 4, 5 hodinového čakania v...
8 ❀ aj po 30ke môžem byť...
Obrázok od Thunderstorm
10 Ktokoľvek mi pomôže nájsť link na...