

Asi pred týždňom Tá BILLA taška je najštýlovejšia
13 komentov
1
flussica
7. 4.apríla 2012 20:57
Dáma.
6
@mm47 anooo MY TESCO moje oblubene @nietimekki dobre sa vyznas
@nobile no jasne ale vela ludi si mysli ked si ho dam ze chodim na nejaku sukromnu skolu davnejsie som mala taku ciernu suknu, bielu koselu pod tym a podkolienky, uplna studentka
@nobile no jasne ale vela ludi si mysli ked si ho dam ze chodim na nejaku sukromnu skolu davnejsie som mala taku ciernu suknu, bielu koselu pod tym a podkolienky, uplna studentka
9
@pumaamravec a ja sa nevyznam dobre ?
o tych vysokych lodickach ... nosis si ich zosebou v igelitke ?
o tych vysokych lodickach ... nosis si ich zosebou v igelitke ?
10
@mm47 jasne ze sa vyznas ved ty si uplne najvacsi bratislavcan
a niekedy fakt nosim lodicky v igelitke ale skor tam mavam jedlo ako aj tu
a niekedy fakt nosim lodicky v igelitke ale skor tam mavam jedlo ako aj tu
11
12
@mm47 ja mam podpatky 99% zivota a zas ked idem rano niekam a viem ze cely den sa nevratim a rano este prsi a je zima dam si cizmy a potom sa prezujem do tych lodiciek z igelitky
13
@pumaamravec ze sa ti chce mna serie ze mam 3 veci vo vackoch a ty este aj hento v taske si nehaj cizmy cely den a mas pici

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
5 Nejaké vecičky na posteli - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
8 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra
