

Obrázok
16 komentov
1
bonita
27. 3.marca 2010 19:58
vadí mi tam jedna "vec" ty,lebo to pozadie je dobre
2
@bonita
som hlboko urazená
Také pozadie stiahneš hocikde ale kde som tam ja to len tak ľahko nezoženieš...
som hlboko urazená
Také pozadie stiahneš hocikde ale kde som tam ja to len tak ľahko nezoženieš...
4
Keď sa vám tá fotka nepáči tak sa na ňu nepozerajte, ja vám to nekážem. A keď si myslíte že ma tými komentami rozčúlite ste na míle ďaleko od pravdy..
6
7
Podľa mňa je zlá celá fotka
Pozadie, farby, kompozícia, nasvietenie, modelka+póza...
No a je vyriešená dilema.
A, ja nechcem nasrať. Ja len hovorím pravdu
Pozadie, farby, kompozícia, nasvietenie, modelka+póza...
No a je vyriešená dilema.
A, ja nechcem nasrať. Ja len hovorím pravdu
8
@mayo
Neboj nenasereš. Ale negatívne názory si môžes nechať pre seba lebo ma nezaujímajú a aj tak to so mňou ani nepohne- teda nerozčúlim sa.
Neboj nenasereš. Ale negatívne názory si môžes nechať pre seba lebo ma nezaujímajú a aj tak to so mňou ani nepohne- teda nerozčúlim sa.
14
@mayo cucu silno ma zaujíma, ako by si to odfotil ty
@patusqaaa to každý negatívny názor na tvoju osobu berieš ako nutkavú potrebu rozčúliť ťa?
@patusqaaa to každý negatívny názor na tvoju osobu berieš ako nutkavú potrebu rozčúliť ťa?
15

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra