

Obrázok
10 komentov
1
walllol
27. 8.augusta 2012 12:46
Wow pekne
2
Prepáč, trošku odveci tejto fotky, ale hneď mi napadlo ohľadom toho, čo práve riešim, že ty si zasa pre zmenu neprirodzene súmerná Fascinujúce
4
@nicolkaa to hovorí každý, potom ukáže fotku a má akurát tak niečo kúsok vyšie, niečo nižšie, alebo niečo hrubšie, iné tenšie, no očí vravia to isté
6
@defender ale potom to už nie je 100% súmernosť! a ja fakt nie som, akurát si viem ako namaľovať oči aby som to zakryla, jedno viečko mám o dosť väčšie ako druhé napríklad lebo tam mám stále jačmeň :s
@kiksauri to sú tiene!
@kiksauri to sú tiene!
7
To robievam aj ja Lebo jedno obočie mám vyššie ako druhé (kvôli dlhoročnému robeniu grimás) a tým pádom mám jedno oko väčšie, vytiahnute dohora, druhé prižmúrenejšie
A ktovie, možnože keby si tiež urobila tu duofotku, tak by si bola riadne nesymetrická, však na spojenej ani ja nevyzerám až tak krivo
A ktovie, možnože keby si tiež urobila tu duofotku, tak by si bola riadne nesymetrická, však na spojenej ani ja nevyzerám až tak krivo
10
ja viem ..ale ja nemyslím iba túto fotku bolo t o povedané celkovo ved aj tie tiene máš tu dané ako nejakú linku či nie?

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...
4 Ben Smythe.