

som piekla. všetko naj mamka!
14 komentov
1
lolo636
28. 8.augusta 2012 22:29
wow vyzeráto super..to posledné je čo?
3
Ty sa vieš krásne nalíčiť, aj napiecť...
Tá torta v strede je z čoho? Recept nedáš?
Tá torta v strede je z čoho? Recept nedáš?
4
@trubka91 z varechy som mala recept, ale skôr som tam hádzala čo som našla u babky to sú len tri korpusy, dva čokoládové a jeden vanilkový, čokoládový krém šľahaný 20 minút nad parou (do toho som dávala roztopenú čokoládu, granko, kakao a také vecičky plus 5 vajec a cukor, 250g alebo viac masla) a vanilkový krém rovnako šľahaný len namiesto čokolády vanilková esencia a trocha škorice. potom som to pozliepala, na tie korpusy sa má dávať pikantný lekvár, ale ja som na to dala na tenko krém, čo mi zostal z tej daim torty, tým čokoládovým krémom som to aj celé potrela, okvapkala som to rozpustenou čokoládou a ku zvyšku krému som dala asi dva rady varovej čokolády a tak 5-7 lyžíc čajových granka a lyžičku solamylu rozpusteného v malom množstve mlieka, vymixovala krátko, dala do sáčku a prešla tým dokola torty, spravila som s tým také tie pusinky a do toho som strčila mandle taká improvizácia to bola väčšinou ale snáď som na nič nezabudla
5
Fiha, to si naozaj robila ty? Tie gulicky su uplne krasne, hned by som si dal
7
@nicolkaa Ty si naozaj šikovná, mne by takáto improvizácia nenapadla, ďakujem Vyzerajú úžasne všetky tri, momentálne by som si dala ro rafaelo
8
@nicolkaa Iba 30 minut? Tak to by si mi mohla zopar urobit
Co sa ukryva pod tym kokosom? (predpokladam ze to je kokos..?)
Co sa ukryva pod tym kokosom? (predpokladam ze to je kokos..?)
9
@arysk jedno salko a 150g kokosu, z toho sa spraví cesto, je to v chladničke cez noc, na druhý deň som spravila z toho takéto guľky a do vnútra dala mandlu a poválala v kokose
11
@nataly005 » varecha.pravda.sk/recepty/ikea-da...
tu je ale namiesto mandli a orechov a tak som tam pomlela orechovu zmes a ten korpus som rozdelila suroviny na polovicu a urobila ho na dvakrat lebo by sa mi asi taky tenky roztrhol :/ a namiesto daim cukrikov som pokrajala krowki na vrch
tu je ale namiesto mandli a orechov a tak som tam pomlela orechovu zmes a ten korpus som rozdelila suroviny na polovicu a urobila ho na dvakrat lebo by sa mi asi taky tenky roztrhol :/ a namiesto daim cukrikov som pokrajala krowki na vrch
14
Krásna, inteligentná, šikovná do domácnosti...holt, spravodlivosť neexistuje

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...
4 Ben Smythe.