

Dnes takto vianočne
30 komentov
1
warble
18. 12.decembra 2020 14:25
paradna si!
8
@sandriously @warble @fakecocacolazero juiiii, ďakujem baby
Dnes ma už mamo tak nesprdla
@lawey tuším z Gate..ale kupovala som ju dva roky dozadu.. Je síce pekná, ale tie traky stále padajú
@obviankenobi mňa si všímaj, nie cikulášov!
Dnes ma už mamo tak nesprdla
@lawey tuším z Gate..ale kupovala som ju dva roky dozadu.. Je síce pekná, ale tie traky stále padajú
@obviankenobi mňa si všímaj, nie cikulášov!
16
Aha, tak už konečne mám predstavu ako to v takom obchode môže vyzerať. Lebo tam som ešte nikdy nič nehľadal a to je pred zrakmi zvonku celé oblepené fóliou. Obchod jak obchod teda.
19
magnifique, este zarapuj move bitch get outta way a je to odko
20
@narazuvzdornaa @kosmiklove @magnet @staphylococcus @goldenbeach @openmindedfreak ďakujem, ľudia birdzu milovaní!
@kerrang neviem čo si čakal
@sajzousko nie, dnes nikto nepindal
@tequila už rapujem dík
@kerrang neviem čo si čakal
@sajzousko nie, dnes nikto nepindal
@tequila už rapujem dík

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
8 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
