

potemnilo sa a začal fúkať riadny vietor..lietali všade tie biele hovadinky zo stromov..reku odfotiim sa s tým ^^ ...a ono to tam vôbec nevidno!!! ..takže je z toho len trápna záhradkovská fotka


potemnilo sa a začal fúkať riadny vietor..lietali všade tie biele hovadinky zo stromov..reku odfotiim sa s tým ^^ ...a ono to tam vôbec nevidno!!! ..takže je z toho len trápna záhradkovská fotka
17 komentov
1
matwejo
5. 5.mája 2014 21:29
ale vyzera to dost creepy ... tie vlasy, linka ocna, lebkotricko a ten filter dokopy
3
mozno je to trosku creepy, ale mne sa strasne paci, ze si taka "cool mamicka"
5
@matwejo berem ako kompliment
@silviaaa ja sa kvôli tebe kedykoľvek nakrepujem :-S
@hoperpohroma jé! ďakujem :happy:
@silviaaa ja sa kvôli tebe kedykoľvek nakrepujem :-S
@hoperpohroma jé! ďakujem :happy:
12
@YoshtiXiang uf odľahlo mi (bála som sa, že keď ´najstaršia sestra´ tak bude mať volakých 30 a potom by som bola nešťastná, že vyzerám tak staro )
@ciernaruzicka :happy: ďakovalkaaaa! moc, moc!!
@ciernaruzicka :happy: ďakovalkaaaa! moc, moc!!
15
presne ako pohroma, tiez sa mi paci ze si cool mamicka a stale ostavas (nie len) duchom mlada xD lebo dost zien po babatku, aj ked su velmi mlade, zostanu byt takymi tymi mankami co priberu 20 kil, nestaraju sa o seba a nosia svetre po svojej manke, lebo su dobre na krize
17
@h8u pravda..aj ja pár takých poznám ale poznám aj viacero takých ako ja :ehm: no veľmo pekne ďakujem! :happy:
@silentcry
@silentcry

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?