

nanukové dvojča! ^^
24 komentov
1
jamjuch
12. 8.augusta 2014 12:27
jooj, dobré máš tie vlasy
6
13
17
@kosmiklove ale ved nieje škaredá v tom fotoalbume, niektore fotky má nevydarene vyzerá ako použity tampon, ale nie na všetkých... iba trošku by som to preriedil na jeho mieste...
22
@21 si velmi pekna baba vazne. mas krasne oci a sice ta nepoznam,ale podla sebaprezentácie tu sa zdas byt mila a s dobrym srdcom a hento @17 je necitlivý dement, a hoci sa ta to dotklo tak to vypusti z hlavy a nenechaj si takymi blbymi komentmi kazit den : )!!!!!!!!
24
@17 dalsi nedonoseny kokoooot co ho mater vrhla uz v 5. mesiaci lebo vedela jaky odpad v sebe nosi
potom si ho v porodnici este prehadzovali medzi sebou, im par krat padol na zem a potom mu este hlavu dobre o zarubne ojebali, nechapem jak to ze to este zije, sak je to uplne postradatelne
potom si ho v porodnici este prehadzovali medzi sebou, im par krat padol na zem a potom mu este hlavu dobre o zarubne ojebali, nechapem jak to ze to este zije, sak je to uplne postradatelne
25
@pijemzelenycaj ďakujem ti pekne! ..nie vždy ma takéto niečo rozhodi, ale vcera som mala fakt ťažký deň a hento v @17 mi moc nepomohlo... ...niežeby som nevedela prijímať nejakú kritiku..ale hantakym spôsobom?!
@Forte @horsiq ďakujem, ze sa ma zastavate ..ale kaslat radsej naňho uz...nemá to význam..
@Forte @horsiq ďakujem, ze sa ma zastavate ..ale kaslat radsej naňho uz...nemá to význam..
26
@mayben jasne, to poznam, ked je "den blbec" tak kazda malickost vie rozhadzat cloveka... ale voli takemu tupcovi sa ti to teraz vazne neoplati

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...