

kvetovane. Venovaníčko špeciál pre @sajurisan


kvetovane. Venovaníčko špeciál pre @sajurisan
21 komentov
1
mayben
12. 10.októbra 2014 18:58
@sajurisan nezabudla soooom!
4
zlato dostaneš odo mňa až zajtra, lebo momentálne je moj frajer Paralen Gripp a bylinkový sirup ale mám čo robiť, takéto supiš neodfotím!
6
ty si super
a aj ja chcem mať niekedy peknú fotku kde mi nieje vidno len krk a ksicht
a príde mi strašne sprosté si kupovať statív kvôli svojkám
a aj ja chcem mať niekedy peknú fotku kde mi nieje vidno len krk a ksicht
a príde mi strašne sprosté si kupovať statív kvôli svojkám
8
@sajurisan okejko! počkám si! uzdrav sa! (a odfotíš! veď ty mávaš úplne super fotky! toto je len tak narýchlo zbúchanéééé )
@obliviate vďaka!
@forte dííík
no ja som mala šťastie, že ten statív som si nemusela kupovať to mi dal ex na Vianoce raz.......z čoho vyplýva, že si treba nájsť dobrého muža, ktorý ťa obdaruje!
@obliviate vďaka!
@forte dííík
no ja som mala šťastie, že ten statív som si nemusela kupovať to mi dal ex na Vianoce raz.......z čoho vyplýva, že si treba nájsť dobrého muža, ktorý ťa obdaruje!
12
@forte to bude istotne robotný muž! bude majetný!
@sajurisan ja som zohnala..z posledného...tak mi je trochu veľký
@sajurisan ja som zohnala..z posledného...tak mi je trochu veľký

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...