

aspoň takto kúsok
67 komentov
1
kosmiklove
15. 12.decembra 2014 21:07
21
@kosmiklove @Ives
@mcvpn ďakuje! to mi taký ujo Zefo
@martin093 @16 to je ňuuuu!
@sushivo @melancholik @waagbistritz69 Fjódor (aj ja ) ďakuje(me) za pozornosť (je to fešáčisko veru veru!! :happy: )
@luc.ka @kamic @forte @mardzi93 @salkoo @juicyduffis @d8a3996 @ssnehulienka @shit @sajurisan ó, ďakujem vám a buďte požehnaní, že mi aspoň trochu sebavedomie dvíhate! ^_^
@horsiq tišeeeee!
@dee99 nesiem kýbeľ ! semtenkybldej!
@mcvpn ďakuje! to mi taký ujo Zefo
@martin093 @16 to je ňuuuu!
@sushivo @melancholik @waagbistritz69 Fjódor (aj ja ) ďakuje(me) za pozornosť (je to fešáčisko veru veru!! :happy: )
@luc.ka @kamic @forte @mardzi93 @salkoo @juicyduffis @d8a3996 @ssnehulienka @shit @sajurisan ó, ďakujem vám a buďte požehnaní, že mi aspoň trochu sebavedomie dvíhate! ^_^
@horsiq tišeeeee!
@dee99 nesiem kýbeľ ! semtenkybldej!
28
34
Mne je potom vždy jebnuto napísať nejakej babe že pekne vyzerá alebo čo lebo som až 34 koment a pripadám si ako nejaký klišé kretén
Ale dobre vyzeráš inak
#vyznanie
Ale dobre vyzeráš inak
#vyznanie
35
@silviaaa vďakaaa
@majo16 nemusí ti to byť blbé, aj keby si bol 542542. koment ...ono to vždy poteší :happy: a tak dííííky !
@majo16 nemusí ti to byť blbé, aj keby si bol 542542. koment ...ono to vždy poteší :happy: a tak dííííky !
41
@zusss uuuu :-S pozvem ťa na večeru a takto sa budem na teba pozerať celý čas :-S
@kushi ďakujeeem! ^_^
@psychomanson nezbednica som! :-S
@kushi ďakujeeem! ^_^
@psychomanson nezbednica som! :-S
48
Veľmi málo tetovaní sa mi páči, ale toto je neskutočne dobre prevedené, originálne, milé, hodí sa k tebe, všetko Ako si prišla na taký motív?
49
@narazuvzdornaa ďakujem ..ľúbim sovy a mám straaašne veľa obrázkov s nimi a raz som si tak prezerala moju zbierku a pozerám, reku toto by bolo pekné ako tetovanie a šuuups k tatérovi
60
chvíľu tu nie som a ty sem toľké krásne fotky popridávaš nemohla som sa lepšie vydať!
62
ten pohlad, a koniec koncov cely celok sanka dolu, krasa!
66
Ja poviem teraz niečo pre niekoho možno trápne ale vysvetlím ti prečo ti to tak závidím!
Ja a frájo si fičíme ja na sovičkách a on na jeleňoch a aj šálky máme vyrobené že on jeleň a ja sovičku A on ma volá pišulka a ja jeho bábo niekedy a pre nás je sova s parožím, že pišubábo
Ja a frájo si fičíme ja na sovičkách a on na jeleňoch a aj šálky máme vyrobené že on jeleň a ja sovičku A on ma volá pišulka a ja jeho bábo niekedy a pre nás je sova s parožím, že pišubábo

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...