

^_^
41 komentov
1
salkoo
9. 5.mája 2015 22:31
wow..pekna fotka
2
pekná,
..ale nvm preoc, ale dost mi to pripomína jako taká ..koláž, v PS-e´d,
možno kvôli tým ostrým, a výrazne kontrastním, živím barvám.. a tvarom, líniám..
nj kus taký vizuálny mindfuck, optický
..ale nvm preoc, ale dost mi to pripomína jako taká ..koláž, v PS-e´d,
možno kvôli tým ostrým, a výrazne kontrastním, živím barvám.. a tvarom, líniám..
nj kus taký vizuálny mindfuck, optický
10
ak by som nedajbože bola dakedy i mama človeka zo mňa, tak budem takato kúl mama (akorát bez sovičky nňo) .)
24
Neskutocna fotka, ty si krasna, dcerka je krasna, soviska je krasna ^^
27
@salkoo @Lyterka @uggla @hadimistr @melancholik @delegatka @Mirrie @nek @lawey @dadley @poke @somsimona @juicyduffis @desyna @ssnehulienka @nicolkaa @lola182 @willbebetter @h8u @narazuvzdornaa @nikyy - Ďakujem(e) vám všetkým veeeeľmi pekne riadne ste potešili :happy:
@myschka zrovna dnes som si objednala fialovú a odtiaľto to kupujem :
» www.spikestreetshop.sk/spikestreetshop...
@EFYKS nie som istá či to bola irónia...alebo?
@horsiq prosím??
@myschka zrovna dnes som si objednala fialovú a odtiaľto to kupujem :
» www.spikestreetshop.sk/spikestreetshop...
@EFYKS nie som istá či to bola irónia...alebo?
@horsiq prosím??
29
@kosmiklove dpc ako tagovala 30 ludi ??? no uz pre ten tasany vzťahovačný komentar chcem aby to urobila schvalne
32
34
nebola...ale dobre, že tak vyzerala, lebo by som bol v tej kope otagovaných...takto mám vlastný riadok!
35
@myschka noo podaria sa, len musíš mať úplne blond vlasy..čiže hej, treba odfarbiť ....a upozornenie, na hentie farby nepoužívaj kondicionér! lebo napr. z modrej by si mala zelenú prašivú
37
@mayben noaaa?? Ved aj prasiva zelena je zaujimava farba ked uz idem robit nieco sialene s vlasmi tak je to jedno
38
@myschka však mne je vždy jedno, ako mi čo chytí ale tak...asi by ťa sklamalo, ak by si chcela modrú a zrazu by z toho bola zelená

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...