

^^
23 komentov
1
forgottenone
5. 3.marca 2014 13:41
neuteka ti jedno oko?
10
to mas realne takto predelene ? si sa nevedela rozhodnut co ? ale cierna vyhrava
11
@Eutanazia diiiky 8)
@padlyanjel jj už vyše roka nosiim takúto predelenú hlavu len donedávna som tú bledšiu stranu mala červenú ...ale chcelo to zmenu apsoň na chviiľu
@padlyanjel jj už vyše roka nosiim takúto predelenú hlavu len donedávna som tú bledšiu stranu mala červenú ...ale chcelo to zmenu apsoň na chviiľu
13
@padlyanjel tak doteraz mi to vždy len chválili ...ale, čo sa konkrétne tohto nového výmyslu týka..tak maminka mi na to hubuje, že to mám ako olašská a pod...
14
@mayben tak maminka sa nevyznááá a jo este posledna v skole/praci ti za to nepindaju ?
ja si pametam ked som mala len trosicku svetlejsi melir a bolo z toho ake halooo
ja si pametam ked som mala len trosicku svetlejsi melir a bolo z toho ake halooo
15
@padlyanjel v škole sa nestarajú..tam máme iné individuá ...čo tam nejaká trojfarebná hlava .. a v práci som ešte s touto novou hlavou nebola, tak nvm...som zvedavá, čo mi tam povedia ale nemám obavu
16
@mayben tak prinajhorsom hodis jednu polku cez druhu aby to zakrila a spravis copanek a nebude vidno ale paci sa mi to naozaj
17
@padlyanjel na jaaa aj tak mi toto páčo dlho nevydržii...dám to do biela..chviiľu tak budem..a pak na to bachnem zas volakú ryšavú a červenú alebo modrú...hocakú
ale ďakujem
ale ďakujem
20

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...