

(véééľmi som premýšľala či to sem dať takto vo veľkom, bo sa vás bojiim milii birdzáRi :/ ...no čouž..neva ...). a netreba zabúdať, že zdanie občas klame ...


(véééľmi som premýšľala či to sem dať takto vo veľkom, bo sa vás bojiim milii birdzáRi :/ ...no čouž..neva ...). a netreba zabúdať, že zdanie občas klame ...
39 komentov
1
ciernaruzicka
12. 7.júla 2013 15:55
pjeknááá!
5
oci si ocim, ze aka si pekna
a nevedel som prist na to, ako sa robi ten smajlik, ktory si pouzla ty
a nevedel som prist na to, ako sa robi ten smajlik, ktory si pouzla ty
17
@hajzelbaba netreba byť skromná ..pre mňa si umelkyňa! krásne fotiiš a preto to beriem ako veľkú poctu, že si mi toto pochválila
20
nejde len o výzor ale vyžarovaniee a to aká si a to som všetko započítala vieš ?
31
vôbec nie vulgárne pôsobiaca, nežne krásna, skutočne príjemná a krásna fotka!!
36
@boxer161 nejde o skromnosť...viem, ako na tom som... preto v popise je uvedené, že zdanie klame ...ono realita býva iná, ako na fotkách...na tých vie každý (vrátane mňa) vyzerať dobre...
37
ok prijimam tvoj arguemnt ale vies, ja nejak vzdy pocitam s tym ze fotky a realita nieje to iste, aj ked niekedy sa stane ze realita je dokonca krajsia. a uz len dodam, ze ja ani na tych fotkach nevyzeram dobre, takze stale mas navrch

Napíš svoj komentár
-
1 Shalom !!! -
2 Exekutorsky art - 3
Obrázok od Kobra -
4 :d cute - 5
Obrázok od Kobra -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...