Leona
2. 2.febuára 2008 23:12
Ďalšie jej blogy »
Mojej hviezdičke, ktorá mi svieti na cestu, po ktorej mám kráčať...
Blog
8 komentov k blogu
1
sunbird
2. 2.febuára 2008 23:17
Pekné a smutné zároveň. Škoda že život niekedy vyučuje tými najtvrdšími metódami.
3
máš pravdu, ľudia zistia že je niečo dôležité až keď o to prídu.. je to smutné.. ale napriek tomu si to pekne napísala
4
hrozne krásny bolg,...smutný a to k tomu že niektoré decká si nevážia rodičov by som o tom vedela hovori,...ako som to čítala,...slzy mi vyehli a nie dve ale viac,..hrozne pekné
5
krasne moja..ani neviem co napisat..mam pocit ze nech tu napisem cokolvek nevyznie to uprimne, lebo neviem ako napisat ake je to krasne...fakt
6
newim co napisat..asi len to, ze je to napisane prenadherne, aa este ta obdiwujem ako si to wsetko zwladla..si welmi silny clowiecik s welkym srdcom...To ze ti ziwot do cesty prichystal takuto facku sa ti wrati tym, ze najdes toho najlepsieho chlapca na celom swete, alebo si uz nasla? prajem ti aby si mala krasnu a stastnu rodinu...bubiky siska pela moja
8
Je to fakt velmi smutne a velmi pekne. Páči sa mi že si dokázala napísať taký blog a dotkol sa ma práve tam, kde sa mal.

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 4 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Soyastream: Čerstvá
- 4 Kemuro: Gradient
- 5 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 6 Kemuro: Padilla
- 7 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 8 Joi: Záblesky
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
