

special
37 komentov
1
outsider
5. 5.mája 2014 19:51
nepijú v tom seriály malinovku ?
12
pravdu má ohavnost, ja som tiež nejaké videla v metre ale tak nebolo to asi presne toto isté, ale nejaké tam bolo určite!
13
@ciernaruzicka ten nazov je urcite dobry magnet, ale ten serial sa vraj nataca v ich viniciach takze nikto iny ho nemoze robit logicky
14
jj, strasne by som chcela byt sucastou mafie, ktora ma k nemu pristup
19
vylial by som to do hajzla aj keby tam bol savignon z 2005, uz len kvoli tej nalepke
21
@viciousmoth ale bacha na to, pokiaľ je to nejaká rodinná vinica, alebo tak nejak, tak to víno môže byť i celkom slušné, ale tá vineta... no cement
22
@4 mi treaz pride ako dost fail vzhladom k tomu ze to asi malo vyzniet vazne ale po @15tke je to vlastne akoze vtip
25
@depropex veduci, ja som tu s najprvsahramnamafiana a potomvsetkoobratimnavtip pristupom na tomto portali nezacal, to si bol ty 8) takze tolko k tomu treba byt obcas nad vecou si myslim ale toto zjavne je tazka uloha pre tunajsie publikum
37
Toto nám treba domov a budeme si srebac s mankú keď budeme bubliváka pozerať!!!

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥