

Obrázok
16 komentov
1
sadistrom
15. 5.mája 2015 15:22
ste šli na rozsutec?
6
nalavo pekne lodicky napravo pekne saty viac nepoviem lebo sa snazim zamerat na pozitiva
8
@grossbitch to je len obre ! vadi mi ta podprsenka cierna presvitajuca ja by som si dala bielu aby to az tak neudrelo do oci ale to je malickost a vec vkusu... ale tie topanocky bezove chcem ! a chcem vediet chodit na podpetkoch !
9
Sexy topánočky tá na pravo som trocha zaujatý na sexy nohy ...ale celá je TOP !
13
@padlyanjel No mne osobne sa v takýchto topánkach chodí hroooozne nepohodlne, lebo tá podrážka je úplne tenučká a všetko veľmi cítiť. Keby neboli také pekné, tak by som to neobúvala za nič na svete .
15
hm, tie topánky nielenže vyzerajú nepohodlne, ale ti ani nejdú buď k tvaru nôh alebo sukni, alebo obom. išla by k nim dlhšia sukňa, najlepšie áčková, nejak ti to robí zvláštne nohy keď vidno toľko zo stehien. (keď už si chcela tie negatíva )
a je zaujímavé ako tá podprsenka s tetovaním splýva do čierneho pruhu
a je zaujímavé ako tá podprsenka s tetovaním splýva do čierneho pruhu
16
Tie topánky sa mi vcelku pacia a samozrejme, aj tie tujky za tebou su prenadherne. Nohy su tiez v poriadku, avsak na moj vkus az prilis poodhalene, no kazda mame svoj styl Ta bluzka mi pripada lacno, tym nemyslim to, ze bola kúpená v HMku za vypredajove ceny, skor mam na mysli to ze je priesvitna. Nepacia sa mi lacne bluzky. Dufam, ze som nikoho tym neurazila, a ak nahodou aj hej, prijmite moje ospravedlnenie.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
