Je to možné?
12 komentov k blogu
1
adka279
12. 6.júna 2009 23:33
5 hviezdičiek..inak sa ani nedalo..
4
Pekné, ale nemyslím, že by Slováci mali aspoň jednu zo spomínaných vlastností.Hudba je značne neslovenská a asi pri dvoch obrázkoch nemám predstavu, vo co kráčí a kde na Slovensku to možno nájsť.
Každopádne Slovensko je super
Každopádne Slovensko je super
5
secko super az na tu hudbu.... podla mna tam malo byt daco slovenske... ae inak sa mi to pacilo
6
nádherné...a náhodou tá hudba je k tomu skvelá, hoci nie je práve naša, no niečo ako ľudovku si tam neviem predstaviť
7
10
@xperiax nie, nerobil som to ja... napisal som tam aj to ze sa to nezmestilo do stavu preto je to tu ak pridem na to ako to dat inam viditelne s komentarmy normalne tak to tam dam
11
no...je to smiesne lebo take...slideshow sa da zrobit o kazdej krajine. dokonca asi aj o antarktide

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- 4 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 5 Kemuro: Vauxhall
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Soyastream: Čerstvá
- 3 Kemuro: Gradient
- 4 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 5 Kemuro: Padilla
- 6 Joi: Záblesky
- 7 Kemuro: Éluard
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 10 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
