

Posledná fotka z večera, asi môj úplný prime. Jedna žena mi raz povedala, že čím bližšie k 30ke, tým lepšie. Facts.


Posledná fotka z večera, asi môj úplný prime. Jedna žena mi raz povedala, že čím bližšie k 30ke, tým lepšie. Facts.
30 komentov
1
lukaso121
23. 5.mája 2026 12:54
Plati to aj z opacnej strany?
4
@raketak @2 ja už ho mám. Ale aby som odpovedala na hypotetickú otázku tak toľko, aby sme vždy doma mali jedlo a k slušnému životu potrebné veci.
5
Mozno mala pravdu a mozno nie, ale vo vseobecnosti "jedna pani povedala" science nie je povazovana za doveryhodnu vednu disciplinu
8
Máš šťastie (alebo smolu), že tu neungujú súkromné správy, inak by ti miestny kurevnik a lovec žien @retromaniak už posielal dikpiks jeho žížaly
11
@ruotong @8 a vôbec písal som si súkromné správy aj keď vôbec reálne fungovali?! Mám dojem že nepísal som nikomu a ženám už asi vôbec nie a keď by aj, tak na niektoré ženy sa to ani neoplatí skúšať, skôr než ma napadne myšlienka niekomu napísať. Ja si nepíšem vážne so žiadnou ženou a ani na rande nechodím. Naposledy som bol v 31 a teraz budem mať 34. A po tom ako raz tá jedna baba o ktorej som tu raz vravel vychválila a úplne poctila kolegyňu miesto mňa, tak som prišiel k úsudku, že už sa jej neozvem. Možno je lezba alebo jej to drbe.
12
Tie dnešné mladé ženy sa mi akosi protivia, keď sú hentaké. Nedá sa nájsť nič schopné, to radšej budem jak v odumení sám so sebou.
16
@retromaniak @11 Prečo klameš? Ty si to skúšal na každú, nemusela mať ani fotku.
Keď tu fungovali súkromné správy, mal som tu starý nick, ktorý sa dal pomýliť so ženským menom, ale v profile som mal jasne napísané pohlavie muž. Aj tak si mi písal a chcel si randiť ako zúfalec. Si buzik?
Keď tu fungovali súkromné správy, mal som tu starý nick, ktorý sa dal pomýliť so ženským menom, ale v profile som mal jasne napísané pohlavie muž. Aj tak si mi písal a chcel si randiť ako zúfalec. Si buzik?
18
@ruotong @16 poslal som to len hentej a raz takej jednej s ktorou som si písal a ona sama chcela vidieť péro aké mám. 😀 Ja to neposielam žiadnej, ak aj mám byť sám tak budem, ked na mne nič nenájdu.
19
@domek @4 "aby sme vždy doma mali jedlo a k slušnému životu potrebné veci."
toto veľa nehovorí. to môže byť pre niekoho 900 eur v čistom a pre niekoho by ani 5000 eur v čistom nestačilo. lebo niekomu ako jedlo stačia rožky so salámou, iný potrebuje chodiť pravidelne do drahých reštaurácií. A keď jesť doma, tak len veci z Yeme. A niekomu by na slušný život stačila garsónka, iný potrebuje veľký byt v Skyparku. Atď
toto veľa nehovorí. to môže byť pre niekoho 900 eur v čistom a pre niekoho by ani 5000 eur v čistom nestačilo. lebo niekomu ako jedlo stačia rožky so salámou, iný potrebuje chodiť pravidelne do drahých reštaurácií. A keď jesť doma, tak len veci z Yeme. A niekomu by na slušný život stačila garsónka, iný potrebuje veľký byt v Skyparku. Atď
20
@tequila @17 fuuuha, neviem už. Už to budú 2 roky cca, mam 0,7ml, cize asi nejakych 200-250? Nepamätám si fakt
21
@bochniik @19 nemá zmysel hovoriť sumu. Kedysi bolo 100 korún majland. Teraz si za 3€ nekúpim ani párky, keď nie sú v zľave.
23
@bochniik @19 she's sooo much better than me, lebo hento je otázka, ktorá si ani nezaslúži nejakú slušnú a neironickú odpoveď
24
@mytickaentita @23 ja mam dnes taky dobry den, ze som si ani neuvedomila, ze to bol nejaky insult omg i have no enemies today asi
27
@tequila @25 ale pre úplnosť, nešla som na objem (mám len dobrú kontúrku). Šla som na korekciu, nakoľko mám predkus a spodnú peru mám tým pádom zapadnutú. Teraz je to vyrovnané, čiže určite dobrá voľba a odporúčam

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...