

Jey Loo! xD
18 komentov
1
runner7
9. 5.mája 2014 10:36
úprimne chlapi, kto by ju nedal?
3
prečo ľudia zo seba robia odpad a takýmto spôsobom ukazujú svoju primitívnosť? samozrejme odpoveď poznám je to len taká otázka do éteru aby som mal priestor sa pohoršiť >
7
presne @grinder ,to sa nazýva šoubizom...............ale je to klasická metoda vyprazdnovania hláv,tak neviem,že čo je na tom,až tak poburujúceho,svoje pohoršenia si rýchlo skryte prosím,nekazte tu morálku ! xD
9
Ty kks jak môže niekto ako @8 napísať že "zase tú ric vytrča....no šak inak by nezarobila" .
Jak toto môže niekoho napadnúť ? Teľací mozog jedine......kks však tu na B,môžeš závisť sledovať v plnom prúde....odpadnem prisahám .....Speváčka s veľkým S,za sebou mimoriadne úspechy a niekto si len tak napíše ....že zarába riťou ? .....Mozog ty vole
Jak toto môže niekoho napadnúť ? Teľací mozog jedine......kks však tu na B,môžeš závisť sledovať v plnom prúde....odpadnem prisahám .....Speváčka s veľkým S,za sebou mimoriadne úspechy a niekto si len tak napíše ....že zarába riťou ? .....Mozog ty vole
10
@karbyhokonstanta poznám mnoho speváčok,ktoré sú technicky lepšie než táto a majú väčší muzikantský potenciál,no prejavujú sa len hudbou a nie výstrednosťami a lacnými šoubiznisovými ťahmi a preto nemajú také "úspechy".Videl som jeden jej videoklip a bolo to tak umelé mainstreamové klišé,až to bolo na smiech,ale tak nikomu jeho názor neberiem,ak sa niekomu páči tak ok
12
jak to prezentuješ,ako keby som bol na vine sám,že som ten obrázok sem zavesil,len tak ma to napadlo,inak soráč za ujmu na zdraví ! xD
17
@riddler technicky dokonaly spev je na kkt treba mat v sebe nieco ine akoze nehovorim ze sa mi nejak extra paci ako ona spieva no ale to nieco v sebe aj na sebe ma tak preco by to nevyuzila ked na to ma ?
18
@torpedo08 no však nech využíva,ale je smiešne o nej napísať že speváčka s velkým S,to skôr speváčka s veľkou R a dobrými K

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.