

Obrázok bez popisu č.1095460
13 komentov
1
cltr0n
1. 6.júna 2026 20:26
POPRAD - TATRY
4
@retromaniak @3 Len som tam po niekoho išiel... Tušil som že tá stanica nebude po tme vyzerať zle a tak som zobral aj foto výbavu Na fotáku som mal rovno 50mm f/1.8 a ten sa hodil výborne...
5
Ak by tu náhodou niekto fotil tak pre info - Canon EOS 90D, 50mm f/1.8, ISO400, 1/80, crop factor 1.6
6
@abstraktdepres @4 ja som len odkazoval na to, že to prostredie nie je pre mňa. Nemám rád dlhé zimy a medvedov všade okolo mňa. 😀
7
@retromaniak @6 V Poprade bude kus chladnejšie. Na druhej strane v dnešnej dobe, keď zimy sú väčšinou bez snehu a letné mesiace sú extremne teplé, ten Poprad nemusí byť zlý.
8
@abstraktdepres @7 ale pestovať tam papriky bez foliovníka a zvlašť v týchto veľkých výkyvoch aj v lete nemôžeš, kedy sa pridko ochladí, lebo by som ich likvidoval veľmi skoro. Tuto to viem aj poľne pestovať do dosť neskorej jesene…
9
Pre papriku je už pod +13 stupňov kritických, kedy by už nerástla a zas by dlho trvalo, kedy by začala znova.
10
@retromaniak @9 Pri nás sa tiež papriky nepestovali keď som bol malý... A dnes neviem ako to je. Skôr si myslím že mimo foliovníku nie. To asi len fakt na západe SK... Ale nevyznám sa. Ja pestujem len okrasné kríky Tie sú odolné aj do -20°C
11
@abstraktdepres @10 papriky sú nachylné na zimu ako aj uhorky. Tak ja bývam v najslnečnejšom meste a teploty môžu byť o nejaký ten stupník, 2 nižšie v porovnaní s Bratislavou, ale nie je to taký rozdiel ako pod Tatrami.
12
Z nahladu som si myslela, ze je to vnutro nejakej opustenej budovy a hla, to je stanica
13
@redpanda @12 tá tma má svoje čaro. Vlastne pozerám že na IG mám stále všetky fotky nočné A ak niesu nočné tak sú z tmavých interierov

Napíš svoj komentár
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Tak napríklad aj medzi týmito sa... - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Mariquittka
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Who diz boiii -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... - 6
Obrázok od Thunderstorm -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 @Tequila kamo , dnes som... -
9 FB stranka europskej komisie je konzistentne... -
10 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?...
1 So spawnikom na bring me the...
2 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
Obrázok od Lostinthedark