Absintho
2. 3.marca 2011 10:28
Ďalšie jeho blogy »
Čo o mne hovorila moja topánka alias Judáš na vlastnej nohe
Hovorila : „ Ten môj majiteľ je ako slon v porceláne, len chodí, naráža do vecí a ja som potom celá obitá.“ „ Sviňa jedna !“ precedil som medzi zuby. Toto si musíme vydiskutovať medzi dvoma očami a šnúrkou.
Tak som si ju pozval na posedenie. Usadil som ju na botník nech, vie kde je jej miesto a vyčistil jej podrážku. No ona len šnúrkou odvrkla: „Pche, si myslíš, že ja budem pod papučou ?“
Prešlo pár dní a ona zase : „ Len do kaluží šliape a necháva ma na slnku, to nerobí dobre mojej pokožke. Dopadnem ako jeho sandále. Na smetisku !“ Nedalo mi to. Tak som sa jej spýtal : „To je to so mnou až tak zlé ? Že ma ohováraš na každom kroku ?“ Tvárila sa že má zviazaný jazyk a neodpovedala. Dal som jej poslednú šancu. Buď začne tancovať ako pískam alebo si môže ísť po svojich. Ráno sa zbalila a vypadla. V novinách som čítal že si Baťa berie nejakú mladicu ... keď som videl fotografie uvedomil som si ako ďaleko to dotiahla moja topánka.
Kto vie, čo hovorí a o kom dnes ?
Blog
11 komentov k blogu
1
marosvrabel
2. 3.marca 2011 11:07
tá istá téma akú mám ja ja som to mal o pol hodinu skôr napísané
3
tssss napísané nezáväzne od Teba a áno zatiaľ len ty si našiel ten inotaj
8
ďakujem ... neviem prózu píšem asi len na ,,zakázku,, napr táto téma by ma asi nenapadla dostal som to za úlohu ale urobil po svojom .. ďakujem @drilo @mirkova
9
ja som začínal s prózou a teraz už zo seba nedostanem ani riadok asi musím byť v kvalitných depkách aby som niečo mohol napísať

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Vreskot000: Je k pravde potrebná cesta?
- 4 Soyastream: Čerstvá
- 5 Kemuro: Gradient
- 6 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 7 Kemuro: Padilla
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Joi: Záblesky
