Veď čo by to boli za princovia, keby sa mali báť nejakého draka alebo medveďa v lese, alebo dokonca zbojníkov ako boli u nás na Terchovej, ten oný Jánošík, čo ho za ľavé rebierko obesili na liptove...nemal sa dať...valškou sa mal biť hlava nehlava, kým by ich všetkých nedorúbal ako tie polené v šope.....To som už ale odbočil....i tak princovia, keď dospievali, všakovaté myšlienky a huncútstva im behali po rozume...
Jeden ten najstarší, slúžčičky po zámku ti vam naháňal, stredný ten len v kuchyni vysedával a hrnce vylizuval od čokolády, aj riťku musel mať od toho sladkú.....a najmladší mamičkým maznáčik ti vám raz rozhojdal svoj zvonec a rozprávky bol koniec...........filip
Blog
13 komentov k blogu
10
@zajkousko náhodou som sa po tomto profile dnes obzrel a.. ty musíš byť niekto iný predsa ...rišo
11
12
pomaličky rok, čo som to tu pridával, a sranda je aspoň
len heslo už neviem a nikto mi ho nechce prezradiť
len heslo už neviem a nikto mi ho nechce prezradiť

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Vreskot000: Je k pravde potrebná cesta?
- 4 Soyastream: Čerstvá
- 5 Kemuro: Gradient
- 6 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 7 Kemuro: Padilla
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Joi: Záblesky
akurat tak rebierkom nakrmili