Yoss
24-ročný chalan
najnedávnejšie lognutie
22. 6.júna 2025 20:13
4252 dní na BIRDZi
regnutý od 16. novembra 2013
8 komentov
1
riddler92
3. 3.marca 2021 17:46

No to hej, protiruskí paranoidní fanatici majú v týchto dňoch normálne sabat Lasica vyhlásil že už len z princípu nedôveruje všetkému ruskému, ale tak to nie je nič nové, že je jebnutý sa o ňom vie už dávno
4
@riddler92 @1 to asi tym ze zil v dobe ked tu bol komunizmus a odzil si s rusmi svoje. aj ty si si odzil?
6
@riddler92 @5 ale nemci si tu demokraciu vybudovali od uplnej piky. nemozno porovnat nemecko a rusko. rusko ostalo stale vo svojej predstave o tom ze je to carska risa ktora bude vladnut svetu. slovania. bratia nasi ktorych museli az svedi podmanit co boli za vybojny a agresivny kmen
7
@szyzygi @6 Momentálne je západ oveľa expanzívnejší a agresívnejší než Rusko. Zatiaľ čo rusi majú už len v podstate jeden satelit plus Krym, ich sféra vplyvu nesiaha príliš daleko, len do krajín v ich najbližšom okolí, USA sa rozťahuje po celom svete, má na konte oveľa viac obetí, ak to spočítame za posledných napríklad tridsať rokov.
Ludia ako Lasica sa do svojej nenávisti k Rusku zahrabali tak hlboko, že prestali vnímať realitu, objektívne a s nadhľadom premýšľať. Vnímajú svet len podľa svojich starých, zabehnutých vzorcov ,,všetko z východu je zlé, všetko zo západu je úžasné". Robia vlastne to isté čo stalinistickí ideologovia z minulého režimu, ktorý už len z princípu odmietali a démonizovali všetko západné, boli tak posadnutí svojou ideologiou, že strácali zdravý nadhľad.
Ludia ako Lasica sa do svojej nenávisti k Rusku zahrabali tak hlboko, že prestali vnímať realitu, objektívne a s nadhľadom premýšľať. Vnímajú svet len podľa svojich starých, zabehnutých vzorcov ,,všetko z východu je zlé, všetko zo západu je úžasné". Robia vlastne to isté čo stalinistickí ideologovia z minulého režimu, ktorý už len z princípu odmietali a démonizovali všetko západné, boli tak posadnutí svojou ideologiou, že strácali zdravý nadhľad.

Napíš svoj komentár
- 1 Abstraktdepres: Festival na ktorý som sa tešil celé mesiace. Taký môj symbol a udalosť leta....
- 2 Lostinthedark: Hladame niekoho, kto nam tu rozbehne a zoptimalizuje kompletne novu sadu produktov, ...
- 3 Lytaryta: "My sa Vám este ozveme" ( si to...
- 4 Azizi: Na dnes znova jeden z najväčších hitov 90-tych rokov Corona - The Rhythm of...
- 5 Teal: youtu.be/fFbl8xMFHEE...
- 6 Raketak: Pouzival tu niekto Driclor ? citam recenzie ze niektori z neho mali agresivne stipanie...
- 1 Abstraktdepres: Festival na ktorý som sa tešil celé mesiace. Taký môj symbol a udalosť leta....
- 2 Mytickaentita: veľmi oceňujem tieto jesenné vibes
- 3 Lostinthedark: Hladame niekoho, kto nam tu rozbehne a zoptimalizuje kompletne novu sadu produktov, ...
- 4 Tulipanoo: kupila som si analogovy fotak z druhej ruky znacky Zenit asi za 12 eur...
- 5 Raketak: nepochopim ludi co kupuju balene biele vody ... z kohutika doslova tecie cista a...
- 6 Tomas5555555: často krát si všímam zahraničné ponuky na prácu a nedáva to zmysel.... koment...
- 7 Lytaryta: "My sa Vám este ozveme" ( si to...
- 8 Lytaryta: sa nedajú tie nechutné hunusné cerné kkty rite kundy od uchylakavyjebany nejako zmazat ?...
- 9 Tomas5555555: Skúsil som vypočítať reálnu cenu taxi služieb, a výsledky sú šokujúce.... koment
- 10 Azizi: Na dnes znova jeden z najväčších hitov 90-tych rokov Corona - The Rhythm of...
- 1 Mytickaentita: dnes mám chuť zapiť Atarax vínom
- 2 3kratadost: Hmm, ten knife fight neni sranda. Rychly deployment, rychly switch medzi normalnym...
- 3 Tulipanoo: som v Bratislave druhy den a normalne mam pocit, ze v tomto meste...
- 4 Ticho: Tieto pozvánky sú och... celkom pruda to obísť. btw kedy odstránili žalúziu na birdz?
- 5 Teal: Víťaz 24h Le Mans patrí na pódium v F1... A dnes sa ho konečne...
- 6 Teal: to len na birdzi môže človek stretnúť takéto polená, prisahám..
- 7 Abstraktdepres: Festival na ktorý som sa tešil celé mesiace. Taký môj symbol a udalosť leta....
- 8 Raketak: @dezolat uz si sa urobil na tom svojom anime ? ...
- 9 Mytickaentita: veľmi oceňujem tieto jesenné vibes
- 10 Azizi: Mám také malinké striekatko na vodu - rozprašovač, a tým sa ovlažujem <...