Willbebetter
11-ročné dievča
najnedávnejšie lognutie
dnes 06:31
4827 dní na BIRDZi
regnutá od 21. júna 2012
Moj filter na rande bude:
- Pozeral si Severance?
Podla nadsenia z odpovede a moznej debaty o tomto seriali budem vediet vyhodnotit nasu kompatibilitu
Fakt NAJLEPSI serial aky som videla.
- Pozeral si Severance?
Podla nadsenia z odpovede a moznej debaty o tomto seriali budem vediet vyhodnotit nasu kompatibilitu
Fakt NAJLEPSI serial aky som videla.
18 komentov
1
3kratadost
23. 3.marca 2025 22:32

Velmi nasadene by som sa ta spytal, ze co to to sakra je a preco sa ti to paci.
2
🤔 není to tak trochu jako Matrix, / al. Dark City ? (len vo forme serialu)
3
@3kratadost @1 no to by si nemal bonusovy bod ale dala by som ti sancu si do dalsieho rande pozriet aspon 3epizody a potom by sme mali talk.
4
@lytaryta @2 neviem ti na toto odpovedat. Chcela by som byt znova ako ty, ze by som to este nemala pozrete
5
Pls, ja mam problem si pozriet 3 epizody serialu, ktory ma zaujima z vlastnej vole. Ved to mas prilezitost na one, seba...opisovanie? Povies mi, co sa ti na tom pacilo, ja sa bud spontanne chytim, alebo nie. Ak ano, znamena to, ze viem improvizovat na tvojej vlne, teda tam je potencial. Ak nie, tak mi aspon nedavas sancu vopred si pripravit, co mam povedat, v pripade, ze je mojim jedinym cielom ta zbalit manipulaciou. Win-win pre teba.
6
@willbebetter @4 🙀😸
hah, tak dobre, nechám sa s chutou prekvapit : D
ale jako to pozerat, úplne od zaciatku, od s01e01, alebo radsej íst podla nejakych top-episód ? : D
hah, tak dobre, nechám sa s chutou prekvapit : D
ale jako to pozerat, úplne od zaciatku, od s01e01, alebo radsej íst podla nejakych top-episód ? : D
7
Hej, moc setko analyzujem, moc riesim nepodstatne chujoviny po internetoch, moc sa opustam. Uplna pravda. Prepac, ze (aj) v tvojom statuse. Treba mi zacat robit cosi produktivne. Konecne. Po mesiacoch. By sa aj patrilo.
Ale ne, ta nemam pravdu? Ved ta ked chce, ta si to pozriem do dalsieho rande, na dalsom poviem, co treba, lebo to byva obvious na zaklade oblubenych serialov, ez!
Ne, dobre, idem konecne robit daco poriadne, tristvrte roka uplneho zajebavania sa stacilo! Nemozem na vecne veky len dvihat cinky, bit typkov a predstierat, ze je vsetko ok. Mohol by som, ale uz som na to stary. Zacinam, technicky vzate, dnes. Ale najskor sa vyspim. Cize, prakticky, zajtra.
Este raz, sorry, ze som ti uniesol status. Tak to vyslo, bolo to mimo mojej kontroly.
Ale ne, ta nemam pravdu? Ved ta ked chce, ta si to pozriem do dalsieho rande, na dalsom poviem, co treba, lebo to byva obvious na zaklade oblubenych serialov, ez!
Ne, dobre, idem konecne robit daco poriadne, tristvrte roka uplneho zajebavania sa stacilo! Nemozem na vecne veky len dvihat cinky, bit typkov a predstierat, ze je vsetko ok. Mohol by som, ale uz som na to stary. Zacinam, technicky vzate, dnes. Ale najskor sa vyspim. Cize, prakticky, zajtra.
Este raz, sorry, ze som ti uniesol status. Tak to vyslo, bolo to mimo mojej kontroly.
8
ja som uz na to namotala par ludi, ked som im o tom nadsene rozpravala!
10
@lytaryta @6 😃 si ma pobavila. Ale tak v dobrom. Kukaj to poctivo od s1e1, aj tak sa v tom budes total stracat, tam sa neda nic preskocit. Aj s1 je dobra namotavka, fakt ze fakt, ale s2 je za mna este lepsia.
12
@tulipanoo @8 severance diehard fans by sa mali zoznamovat a raz prist ako innies a raz ako outies 😄 hahaha
16
Zatial ma to nechytilo, uvidíme po druhej časti
Možno len nie som cieľovka.
Možno len nie som cieľovka.
17
@skvrnka @16 jo ak nie si corpoRAT tak mozno ta to nechyti, ale kukaj dalej! Ja som mala ten peak okolo s1e3-4 ako som sa namotala a uz to islo. Budu tam super zvraty.
18
Komporát nie som, ale sledujem na IG Korpozvratky a viem to precítiť
Zvraty mám rada, tak sa nenechám odradiť začiatkom!
Zvraty mám rada, tak sa nenechám odradiť začiatkom!

Napíš svoj komentár
- 1 3kratadost: Taky love/hate relationship mam s tymi deadliftmi. Je to moj prirodzene najlepsi lift, ...
- 2 Mytickaentita: ja som fakt majsterka v pálení mostov. nie je to asi moc cool, ...
- 3 Chumaj: po vcerajsku milujem dievcata z kazachstanu < 3
- 4 Tulipanoo: som myslela, ze ked vypijem 0.4 l kafe na ranajky, tak ma...
- 5 3kratadost: Pamatate si Uncle Ben's omacku? Tu s ananasom? Ze nie? Nevadi. Ja ano. Ako...
- 6 Teal: @dezolat poklonkovanie sa slaboduchým nezmyslom. Hentai anime zákerný jed požierajúci spustošenú myseľ!
- 7 Tulipanoo: moj mozog je posledny mesiac velmi pokazeny
- 8 Dezolat: www.youtube.com/watch?v=Bcb... Biely spev, slovansky spev. Zborovy spev v roznych toninach ssktory znie trochu...
- 9 Lytaryta: bus v noci takmer nabral 2 srnky, ...
- 10 Teal: youtu.be/0mlxA7boH1Q...
- 1 Bebekex: vo svojich (takmer) 32 rokoch som zistila, ze mam grandma issues ak take...
- 2 3kratadost: Taky love/hate relationship mam s tymi deadliftmi. Je to moj prirodzene najlepsi lift, ...
- 3 Mytickaentita: ja som fakt majsterka v pálení mostov. nie je to asi moc cool, ...
- 4 Chumaj: po vcerajsku milujem dievcata z kazachstanu < 3
- 5 Skvrnka: Dnešné ráno začalo menším infarktom, lebo mi na totálku zožltli dlane. A potom...
- 6 Tulipanoo: som myslela, ze ked vypijem 0.4 l kafe na ranajky, tak ma...
- 7 Willbebetter: Konecne sa citim aspon trochu lepsie! Vcerajsi letecky den...
- 8 3kratadost: Pamatate si Uncle Ben's omacku? Tu s ananasom? Ze nie? Nevadi. Ja ano. Ako...
- 9 Limitles: kto sa hada cez status padne na lvl Igora matovica..realny muzi riesia veci takto...
- 10 Teal: @dezolat poklonkovanie sa slaboduchým nezmyslom. Hentai anime zákerný jed požierajúci spustošenú myseľ!
- 1 Chumaj: rozmyslam, co je horsie: verit, ze zem je plocha alebo, ze...
- 2 Mytickaentita: huby (akože fungi) sú hrozne roztomilé a nedocenené < 3
- 3 11monika11: Vy, čo ste v dlhoročných vzťahoch, máte s vašimi polovičkami telepatiu? ...
- 4 3kratadost: Zaujimava vec, plavat, rovnako, ako bicyklovat, sa neda zabudnut! Plavam...
- 5 Mytickaentita: 15 minút som hladkala mačku, čo nám chodí pred bytovku, život je...
- 6 Thunderstorm: Čo dnes na večeru? Pizzu alebo cestoviny?
- 7 3kratadost: Pozeram na hadiu kozu, co moj pes objavil (lebo sa jej, somehow,...
- 8 Raketak: chuda @mytickaentita Filip SUlik je nakoneic gay ...
- 9 3kratadost: HA! Moja staznost na reklamu na terminali zabrala! Slubili, ze to posunu kompetentnym...
- 10 Lytaryta: nj, aspon 1 z budúcích zivotov musím byt nejaky slovutny projekt.architekt, -ktka,...