

Drobec rastie...
27 komentov
1
horsiq
28. 7.júla 2015 15:56
jezisi priber!
8
prídavky rastú a hlavne potom rob niečo,aby to nemrnčalo v kuse,lebo vo vedľajšom vchode to reve stále a už sa to nedá počúvať.neviem na čo si to robia,keď tým len rušia životy ostatných.-mňa zdrbú aj keď počúvam pre nich príliš "hlasno" hudbu...hlavne nech drobček spinká.a ja čo?
ale myslím si,že ty to zvládneš a nie si tak drbnutá ako väčšina rodičov
ale myslím si,že ty to zvládneš a nie si tak drbnutá ako väčšina rodičov
9
@badsam prídavky? tých 23 euro = dva balíky plienok
A mále bábo má vo zvyku plakať nech už je mamičkina starostlivosť 100percentná alebo nie, ty si to robil taktiež
A mále bábo má vo zvyku plakať nech už je mamičkina starostlivosť 100percentná alebo nie, ty si to robil taktiež
10
Práveže,toto je môj chyták ja som bol veľmi kľudné decko a dokonca som sa ani nehádzal o zem-jebať mi začalo až v neskoršom veku,takže som si to vynahradil ale nech sa odsťahujú do nejakej mamičkovskej kolónie
inak je o tom zopár skvelých filmov,kde matkám začne z ich malých prckov jebať na hlavu a pokúsia sa ich zabiť-od Rosemary má dieťa až po Musíme si pohovoriť o Kevinovi
inak je o tom zopár skvelých filmov,kde matkám začne z ich malých prckov jebať na hlavu a pokúsia sa ich zabiť-od Rosemary má dieťa až po Musíme si pohovoriť o Kevinovi
12
Juj :happy:
V kolkatom si?
Moja kamka ma zajtra termin ale uz od nedele, ked mi pipne mobil tak utekam k nemu, ze ci neni drobec uz na svete
V kolkatom si?
Moja kamka ma zajtra termin ale uz od nedele, ked mi pipne mobil tak utekam k nemu, ze ci neni drobec uz na svete
17
@greyness v treťom čiže termín mám niekedy v decembri, ešte neviem presne... ale ked to pôjde takto dalej tak malinký zo svojej maminky spraví chodiaci súdok
26
Čítam tu, že "prídavky" sú 23€ ... Tak potom ja len aby si vedela, že máš nárok aj na rodičovský príspevok aj keď si nepracovala, čo je mesačne 203€ + jednorázový príspevok pri narodení dieťaťa je nejak cez 800€ Ale to asi vieš na 100% ... Ale len tak pre istotu aby si o niečo neprišla

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
