

jakoze tato predpoved je strasne volaco, to nema konca a len sa to zhorsuje
13 komentov
1
mytickaentita
včera 11:40
Egypt vibes
4
Omg, ani búrka alebo ani ten vytúžený dážď. Ja ako záhradkár ho veľmi veľmi oceňujem a každý milimeter je potrebný. No nič, budem musieť naďalej dobre polievať a zavlažovať všetko čo to dá, už aj stromy dokonca, lebo vednú lístky chúdence. Len veriť, že v studni je aspoň dosť vody a že bude spoľahlivo šľapať.
5
@redpanda @2 nedá sa byť v klimatizovanom byte, keď o vodu pýtajú tam vonku rastliny. To mne nedá, ja to nebechám zhynúť…
7
@retromaniak @5 ja som myslela, ze polievat sa ma len rano alebo vecer, lebo cez den by to slnko spalilo. Ale mozes ma poucit ked je ok to robit aj cez najvacsie teplo
8
@redpanda @7 však ráno aj večer, ale to slnko už býva tak silné a to teplo tak mučivé, že v malom kochlíku to preschne aj skorej, tak aj 3x do dňa polievam. Samozrejme vodu neliať na list, lebo to je jak lupa, ale iba na pôdu sa dá.
10
Hroza. Ja som cital, ze jedna pani v BA vcera zaspala na parkovisku v aute pred nakupnym centrom okolo poludnia. A navstevnici ju nasli o par hodin v tom aute roztopenu ako maslo. Vraj sa to uz ani nedalo vycistit tak auto slo na totalku.
11

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
8 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...