

Toto neni moja pizza ale fotka od Džidži a chcem sa vas opytat ci tam aj vy nieco vidite (nejakeho tvora,vec) lebo ja ano no to poviem az potom ze co


Toto neni moja pizza ale fotka od Džidži a chcem sa vas opytat ci tam aj vy nieco vidite (nejakeho tvora,vec) lebo ja ano no to poviem az potom ze co
28 komentov
1
hellium
11. 2.febuára 2018 14:42
pásavca
9
@hellium zaujimave to by ma zaujimalo kde ho vidis ?
@Nespiacakraska @Laurikaaa presne tak aj ja ho vidim
@Bunat co ja viem trosku aj sova by to mohla byt alr ma vysoko oci na sovu podla mna
@Slackerbitch mas pravdu je aj smutny tusim
@Marcello1111 a to je co ? Alebo ako ?
@Nespiacakraska @Laurikaaa presne tak aj ja ho vidim
@Bunat co ja viem trosku aj sova by to mohla byt alr ma vysoko oci na sovu podla mna
@Slackerbitch mas pravdu je aj smutny tusim
@Marcello1111 a to je co ? Alebo ako ?
11
Leziaceho klokana (tam hore v zelenej vojenskej prilbe), alebo zubnu protezu, alebo tu priseru z Resident Evil, kde na tom vlaku ci co to bolo ho dali prec z vozna a zhorel.
12
Teraz by som to uz nezjedol, ale ciste z perverznosti by som to skusil.
14
17
A príšerka.. Ako je medvedia hlava tak doprava pod zhorenym kúskom hneď nad syrom
20
Ja tam vidim len kohutiu hlavu a ked sa velmi posnazim tak zraloka
24
26
@sianagirl245 na zraloka a kohuta mas velmi silnu predstavivost to by nikdy nenasiel nikto ale ten spongebob je super

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...


1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...