letím v oblakoch.
Keď sa na mňa pozrieš,
som v rozpakoch.
Keď mi dáš bozk do vlasov,
tvoja vôňa ma opantáva.
Keď v pozadí hudby hrá ozvena našich hlasov,
nekontrolovateľne odpadávam.
Keď sa na mňa nežne usmeješ,
celá sa rozplývam,
keď ma láskavo objímeš,
roztrasené kolená z teba mám.
Keď svoje pery na moje prisaješ,
všetko sa mi okolo krúti.
Keď mi bozky na krk daruješ,
mám pocit, že celá budova sa na nás rúti.
No potom zistím,
že to o tebe len snívam
a že sa do mňa,
krutá realita zahryzla.
*Prečo len snívam?*
P.S.: väčšina sa nerýmuje, takže sa ospravedlňujem ale mne sa aj tak páči
Blog
12 komentov k blogu
1
katuska8808
4. 7.júla 2011 17:22
krásne
2
aj ja mám novú básničku... snažpla som sa, aby sa väčšina rýmovala... však posúďte sami
6
pekné
hmm ale túto otázku si aj ja veľakrát kladiem : ,,Prečo stále snívam???" a potom som z toho neštatná...(ach)
hmm ale túto otázku si aj ja veľakrát kladiem : ,,Prečo stále snívam???" a potom som z toho neštatná...(ach)
8
11
@tooniickaaa zo seba... som to ďakovanie vyššie prečítala ako ďakujem bejby po anglicky... a to je že baby

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 4 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- 5 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Soyastream: Čerstvá
- 3 Kemuro: Gradient
- 4 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 5 Kemuro: Padilla
- 6 Joi: Záblesky
- 7 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 8 Kemuro: Éluard
- 9 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 10 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- BIRDZ
- Tooniickaaa
- Blog
- Prečo len snívam?
