

dnes azuro nebolo
12 komentov
1
yoss
15. 1.januára 2022 21:29
wow, to kde je toľko snehu ?
2
4
@luc.ka @3 toto bol najzaujímavejší pohľad za celý deň inak len hmla všade ale inak je tam veľmi pekne, pred 2 rokmi som tam bol 1.krat, to bolo jasno
5
6
@luc.ka @5 ja som počital že bude inverzia, aj bola ale chýbalo mi 100-možno 200m výšmových ešte ???
7
8
@luc.ka @7 treba trenovať, ja som začiatkom minulého roka bol tiež zdochnutý ??
... inak som tam nastúpal 800m behom hodiny cca ? ani som sa nezapotil, bol som maximalne 1200m vysoko ale ako som písal, k modrej oblohe a vyhľadom by som musel byť cca 200m vyššie
... inak som tam nastúpal 800m behom hodiny cca ? ani som sa nezapotil, bol som maximalne 1200m vysoko ale ako som písal, k modrej oblohe a vyhľadom by som musel byť cca 200m vyššie
9
@tomtoylc @8 za hodku? ?? ja toto akoze pohode dam, ale tak za 3, a vela pri tom nadavam a neznasam sa za svoje vymysly ? na tento level kondicky by som sa musela nacas prestahovat niekam do hor….
10
@luc.ka @9 hmm, to by sme mohli isť spolu ale nie v zime, v zime by som zmrzol pri takom pomalom tempe ???
11
@tomtoylc @10 nooo toto nepojde, ale dakujem za ochotu, aj ked znacne obmedzenu! ? inak mne sa asi lepsie chodi po vonku v zimke, aj ked som stale este celkom nepochopila spravne vrstvenie oblecka ?
12
@luc.ka @11 obmedzena ochota ... hlavne treba aby to oblečenie bolo funkčné, ja nosím napríklad len dve vrstvy základnú teplú a na to neprefúkavú/čiastočne vode odpudivú a -15° nie je problem a ani vychrica ?... ale to vrstvenie má každé iné - niekto potrebuje aj 3 vrstvy, niekto teplejšiu niekto zas vzdušnějšiu a podobne

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...