

Veríte, že raz toto nastane ?
18 komentov
1
lukaso121
8. 7.júla 2025 16:02
Ježiši , dufam že nie
3
Verím tomu. Každý bude mať vlastný lavór. Koniec vojen. Koniec zaparenín.
4
vsetci u vás v rodine, a okolí, sú veriaci ?
alebo preco, odkial taká ..zatazenost, 'preocupation', tym nábozenstvom a vierou ?
alebo preco, odkial taká ..zatazenost, 'preocupation', tym nábozenstvom a vierou ?
10
15
@tomas5555555 @14 takze mas 25litrovu bandasku a aj rodicia? To musi byt zabava to v nedelu spolocne vykacovat do hajzla.zahony pohnojene?
16

Napíš svoj komentár
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Who diz boiii -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... - 6
Obrázok od Thunderstorm -
7 @Tequila kamo , dnes som... -
8 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
9 Ocean je stale moja najoblubenejsia vec... -
10 FB stranka europskej komisie je konzistentne...
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,...
1 Tak napríklad aj medzi týmito sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Mariquittka