

Tak aspon jednu z USA sem hodim teda - Horseshoe bend, Arizona
13 komentov
1
trevor1994
16. 7.júla 2018 10:55
bol si si behnut? este pocas roboty? Komu lepsi a jake fajnove pocasie, nas tu zase zastihli mraky a fajnovo rozfukovalo piesok vsade dokola... a to sme chceli zachytit tam solidny zapad slnka
3
@torpedo08 strachoprt? to je normalna vec ze clovek by neisiel hentak na kraj ale vidis su taki jednotlivci, ja som tiez tak neisiel
5
@trevor1994 zobral som si tri dni voľna a s kamarátkami niečo presiel. Ako to je smola,že vám počasie nevyšlo, tu väčšinou býva práve pekne.
@torpedo08 zas dával som si pozor a išiel len tam, kde som veril, že sa nič nestane ale ako takisto som mal z toho trochu stres
@torpedo08 zas dával som si pozor a išiel len tam, kde som veril, že sa nič nestane ale ako takisto som mal z toho trochu stres
9
@antifunebracka ako môžem USA nemať akokoľvek rád, ale fakt je, že ľudia sú tu celkovo o dosť pozitívnejší a milší ako u nas, aspoň tu v Utahu a veľmi mi to imponuje
11
Jj najmä tí masoví vrahovia, čo tam pobehujú.
@trevor1994 Tak nie všetci sme nekriticky vysratí z USA
@trevor1994 Tak nie všetci sme nekriticky vysratí z USA

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
3 Vitaj doma ♥ -
4 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
