

DBS Superleggera
18 komentov
4
@cltr0n nie skutočná, BRG bola tmavší odtieň... ale dnes je vzácnosť vidieť nové britské auto v akomkoľvek laku ktorý by nadväzoval na ich závodnú históriu, takže si ten pohľad treba vážiť.
5
just for fun, kde si ten avatar vyhrabal ? je to z niecoho ci len random pic ?
7
@teal mi hovor...ja v tej feši tmavozelenej farbe vidím akurát tak svoju feliciu ... a tá je tiež "superleggera"
11
@fukaj sexy, ale nie "Aston Martin sexy". Zagato vždy zhovadí zadné svetlá a potom to vyzerá, akoby ich ukradli z Ferrari.
12
@teal Zagato ma svoj styl, a ten nelahodi kazdemu. Ale ktorykolvek model co navrhol, sa mi neskutocne paci.
13
@fukaj práveže mne príde tiež veľmi pekné, ale britské auto nie je talianské. AM má svoj veľmi špecifický dizajn zadných svetiel a bez nich to nie je dosť AM.
Je to ako keď Italdesign upravil GT-R R35. Pekné auto, ale už to viac nie je Nissan, nie je to GT-R a nie je to japonec.
Je to ako keď Italdesign upravil GT-R R35. Pekné auto, ale už to viac nie je Nissan, nie je to GT-R a nie je to japonec.
14
@teal Tak ja si spajam prave AM s predkom, ako zadkom. Predok ich vzdy definoval a len hlupy clovek ho nespoznal. Na zadky je tu skor Jag
15
@fukaj pozri nové autá od AM. Vantage, DB11, DBS, DBX, Vulkan... Všetky, snáď okrem Valkyrie (pretože tam aerodynamika a hmotnosť úplne odsunula klasický dizajn), majú veľmi výrazný zadok, charakteristický pre AM, ktorý je vlastne evolúciou predchádzajúcej generácie áut z čias, keď AM patril Fordu. Podľa mňa to je kus skvelej dizajnérskej roboty a veľmi výrazný prvok ich DNA.

Napíš svoj komentár
-
1 Sme sa ne/videli dávno pradavno ... -
2 Máme to najkrajšie a najhuňatejšie bruško... -
3 Google - Gemini 3. 2 AI... -
4 9. januára asi radšej necestujte vlakom -
5 Jo, len niektoré veci jej... -
6 Ako to pekne vyšlo, možno...
-
1 Ďakujem @zahi za krásnych 5 rokov... -
2 Som si kupila saty na vintede... -
3 Prvýkrát som si sám vyrobil pivnú... -
4 Trollujte si zo seba banda hlupákov.... -
5 Niečo pre Pána Lytarytina. Jeden... -
6 Floril -
7 Najlepse su aj tak tie vazy... -
8 Moja Larinečka < 3 - máme... -
9 Fest najlepší titulok roku :D - 10
Obrázok od Lytaryta
1 Dnes žiaden fashion statement, asi...
2 :black_heart:
3 Mám kaderníčku, ktorá vie čarovať...
4 Tu sme si zabehli na Lacuna...
5 Nedela
6 Takto si predstavujeme matky, ktore ma...
7 Hahaha úplná veštica Jolanda “velký špatný”
8 To nie je náhodou ten 40...
9 :smirk:
10 Wtf
len to som potreboval povedat