

neprestanem tie šaty ľúbiť nikdy
16 komentov
1
istsinka
9. 1.januára 2013 20:22
ja by som sa na tých topánkach zabila
5
viem, všetko je to vec vkusu ale pri tvojom celkom dobrom, by som to nečakala. taký hrubý opätok na stuhu? ale šaty sú pekné
6
@tanickina a co je zle na pancuchach v otvorenej spicke? pancuchy sa nenosia iba do sandalikov ale na stuzkovej alebo plese by pancuchy mali byt...
9
@matusha pokial mas take bez zosilenej spicky tak nie. a radsej si dam silonky aj do otvorenych topanok ako by som mala zamrznut
10
@andreaz predstav si, že aj tie bez zosilnenej špičky sú vidieť. To by bolo treba takéto volačo takéto

A to by v týchto topánkach vyzeralo hnusno.
Tak majiteľka asi nemrzla no

A to by v týchto topánkach vyzeralo hnusno.
Tak majiteľka asi nemrzla no
12
coo podla mna je to cele super a nechapem tych co hovoria o nejakom faux pas a pancuchach
13
@matusha ja mam take ktore su bezošvé takze vobec nevidno ze mam silonky ani v otvorenych sandalkach. kedze ja nosim aj v lete silonky hladala som take ktore nebude vidno. tie co si poslala vidim prvykrat ale vyzeraju fajn
@tanickina ked mas stuzkovu v starom kulturaku kde je asi 17 stupnov tak by si si aj ty obliekla cez prestavku este aj nahradne silonky aby si mala dve vrstvy a bolo ti trochu teplejsie
@tanickina ked mas stuzkovu v starom kulturaku kde je asi 17 stupnov tak by si si aj ty obliekla cez prestavku este aj nahradne silonky aby si mala dve vrstvy a bolo ti trochu teplejsie
15
@mrspunk veronka vysvetli mi co je zle na hrubych opatkoch na stuzkovu? prave od teba by som necakala nejake predpojatosti
mne sa satky aj botky pacia :3 treba burat konvencie!
mne sa satky aj botky pacia :3 treba burat konvencie!
16
@sparklingunicorn v podstate nič zlé, len sa mi to proste nehodí, príde mi to trošku prehnané ale máš pravdu, fuj predpojatosť. a navyše keď sa v tom ona cítila dobre, tak nie je o čom

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Exekutorsky art -
8 Mačacia śavāsana - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...