

konec
23 komentov
1
bracadabr
20. 8.augusta 2014 00:38
funny počítanie na noc
3
ja ked na pisomke neviem, tak napisem nejaky recept z hlavy ... raz som za to dostal for fun bod od cviciaceho, (mam od kamosa, ktoremu na to profak odpisal iny recept naspat - ale uloha bola za 0, )
10
@matwejo Nám cvičiaci hovoril , kto nič nevie obkreslite sa z ISIC karty.. dával body za podarené kresby
12
@7
tiez nestudujem zrovna jadrovu fyziku ale ku kazdej seminarke vzdy dostanem podrobny rozbor takze je jasne ze sa tomu dotycny venoval. neviem si predstavit ze by som take nieco spravila
tiez nestudujem zrovna jadrovu fyziku ale ku kazdej seminarke vzdy dostanem podrobny rozbor takze je jasne ze sa tomu dotycny venoval. neviem si predstavit ze by som take nieco spravila
14
ja radsej na pisomke odovzdam cisty papier ako sa jebat s dakym receptom
17
@greyness ano, ja tento postoj chapem kedze ak sa trapim so seminarkou cakam minimalne to ze drahy panko si to precita, ze jo... ale kedze to ja neovplyvnim, tak sa na tom aspon zasmejem
@tralalibang teraz nastupujem
@tralalibang teraz nastupujem
20
to jak ked som poslal vyucujucemu omylom prazdny dokument a dostal som to za A

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art - 7
Obrázok od Kobra -
8 It's that time again... toto... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Znova som otvoril FB a dozvedel...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Ide karta.